Wpis z mikrobloga

Ludziska z pod tagów #produkcjamuzyki #tworzeniemuzyki #vst #homerecording #homestudio

Za ok miesiąc (może mniej) będę miał do oddania (no prawie) 12 numerów Estrada i Studio - od I.2016 do I.2017. Muszę tylko nadrobić zaległości w czytaniu.

Chętny byłby ktoś na wymianę za coś w podobnej tematyce? Preferowałbym Gitarzystę, jakieś archiwalne numery nawet, nie mówię że najnowsze. Trochę z tym EiS jednak nie trafiłem z prenumeratą jeśli chodzi o content - za dużo dla mnie hi-endowych testów i #mirkoelektronika :) Co do wymiany - może też być obok tematyki - np. jakieś archiwalne Digital Camera to wezmę dla różowego :)

Jeśli ktoś byłby zainteresowany a nie ma niczego na wymiankę (o! jakaś niepotrzebna książka w temacie produkcja muzyki/teoria muzyki też by mogła być) to wyślę kurierem za 4 dobre piwka, czyli za zwrot kosztów kuriera. Gazetki w stanie takim jak zazwyczaj bywają gazetki po jednokrotnym przeczytaniu. Nie chcę żeby mi się kurzyły na półce - może komuś się przydadzą.

Prze... zgubiłem gdzieś tylko płyty do nich dołączane. Wtyczki i instrumenty które dawali mam jednak zarchiwizowane na kompie więc bez problemu udostępnię. Zresztą one i tak w większości są tylko z pozoru "jedynie dla EiS", więc jak jakieś dobre vst to pewnie i tak je macie. Tony sampli też mam pozgrywane, ale to wtedy na specjalne życzenie wystawię wybrane zestawy bo waży to co nie miara :)

PS. specjalnie nie taguje # rozdajo żeby się jakaś szarańcza tu nie zleciała.
  • 4
  • Odpowiedz