Wpis z mikrobloga

@czymjestmilosc: kostki dużo lepsze, praktyczniejsze. tak jak kolega pisał ostatecznie kufel też ujdzie (gwarantuje Ci, że sam sobie takiego nie kupi, więc to jest dla niego okazja coś takiego dostać). ostatecznie posiłkuj się flaszką. w Auchanie są fajne zestawy likierów z kieliszkiem, albo miodów pitnych i to w cenie ok 30 zł. zawsze to coś innego niż finlandia.

A co do laleczki Kokeshi... zgadnij ( ͡° ͜ʖ ͡°
@czymjestmilosc: ja zawsze polecam klocki lego technic, ale takie nieco większe niż 3 kawałki :P sam dostałem na urodziny dwa lata temu i to był szczerze mówiąc najlepszy prezent od lat. Są różne rodzaje, dla fana samochodów można kupić jakiś pseudo wyścigowy model - chodzi o fun skladania tych klocków. Chyba większość facetów ma w sobie coś z dziecka (widać to po wpisach typu hehe patrzcie co kupiłem dla syna i
@czymjestmilosc: nooo zuch dziewczyna!

a co do Twojego pytania... szczerze to sam jestem zaskoczony, bo zawsze stroniła od takich zabawek. może magia wyglądu, a może powinienem bliżej przyjrzeć się kolegom...

@yacolek: mój ma 4,5 roku a składa zwykłe lego 5,6,7+ i zastanawiam się czy na urodziny nie kupić mu pierwszego technica, żeby obadał nie tylko samo budownictwo, ale i mechanikę.