Wpis z mikrobloga

@burgundu: "Śmierć wrogom ojczynym" podchodzi bo słowo używane za brzydkie? Ten pseudopatriotyzm to choroba wieku młodzieńczego, a u dorosłych ludzi zwykłe upośledzenie. Też w gimnazjum podniecałem się, że ktoś nie odróżnia faszyzmu od nazizmu i #!$%@?łem o rzymskim pozdrowieniu, które oczywiście nie ma NIC wspólnego z hajlowaniem.
  • Odpowiedz
@Remb: Chciałeś błysnąć. Niestety pokazałeś tylko swoją głupotę. Celtyk na szaliku to nie celtyk z twojego foto.

Atrybut boga Odyna (Wodana). Symbolizuje most do innego świata, wyższej energii i wiedzy. Zgodność człowieka z wszechświatem. Poprzeczne ramiona znaku oznaczają świat niematerialny, ramię pionowe świat fizyczny, ziemski. Do tego dochodzi oparte na ramionach koło, symbol jedności i kompletności. Krzyż celtycki wywodzi się z wierzeń pogańskich, współcześnie nawiązują do niego neopoganie i nacjonaliści.
  • Odpowiedz
@Master_f_disaster: możesz nie wierzyć, przecież bym nie pisał czegoś o czym nie wiem, może mam w jakiejś książce o podobiznach 3 Rzeszy do Cesarstwa Rzymskiego, ale raczej zeskanowanie tego i wklejenie to będzie jakieś naruszenie praw autorskich, to nie bardzo
  • Odpowiedz