Wpis z mikrobloga

Niedługo powinna wpaść mi w ręcę #xboxone
Konkretnie XBOX ONE S. W Orange jest promocja związana z przeniesieniem numeru z innej sieci.
Dają fajne warunki, więc czemu nie. Od dawna tylko PC, teraz wstąpie w szeregi #consolepeasants
W związku z tym pytanie: jak to jest ze wsteczną kompatybilnością z XBOX 360? I nie lepiej od razu pomyśleć o zamianie na #ps4 ? W sumie od pewnego czasu używam do grania na PC z pada od xboxa 360 i zaczynam się do niego przyzwyczajać. Jak jest z ergonomią w PlayStation 4? O exclusivach wiem, Uncharted i The Last of Us są świetne. Z drugiej strony od zawsze chciałem zagrać w RDR :)
  • 21
@nesti1337: racja to kwestia gustu i przyzwyczajenia. Ja nie lubię grać na padach od sony Kompletnie nie pasuja mi analogi równoległe i małe spusty.

@sinuh: Co do konsol to EA jest bardzo opłacalny, ponad 300 gier działa już z x360, lepsze gry z golda. Ogromnym plusem jest tez live i prędkości pobierania ze sklepu. Pamiętać też należy o napędzie bluray 4k hdr.
I ostatnie ale nie najmniej ważne - Jest
@Qiudo: no #!$%@?. gdyby nie to, że będę miał XO w lutym to bym się skusił, bo opcja świetna. Tam jest coś o trialu przez tydzień. Rozumiem, że po tygodniu trial znika i po prostu wyskoczy mi informacja że muszę zapłacić by grać? Nie ściągnie mi automatycznie kasy z konta? Nie wiesz jak to jest?