Wpis z mikrobloga

@Testopisior: guzik prawda, jak na festynie placisz za piwo i jedzenie, czasem chyba za stolik ale mnie sie nie zdarzylo, jak jedziesz grupa osob to zarezerwuj sobie juz teraz nocleg, a samemu to nie wiem czy to taka zabawa...
  • Odpowiedz
@Testopisior:
wstęp jest darmowy. To ogromny festyn ze wszystkimi tego konsekwencjami - dużo ludzi, ceny wysokie (litr piwa w kuflu >10 euro), żarcie ciężkie i drogie, muzyka folkowa (i dość głośna), ceny za noclegi też rosną w okresie Oktoberfestu. Czy warto pojechać? Raz można pojechać :)
  • Odpowiedz
  • 0
@Testopisior Za te 300E to masz bodaj karnet ViP, że na większości stoisk już nie płacisz, dodatkowo masz gwarantowany wstęp na wszystkie degustacje i eventy specjalne. Taki all-inclusive.
  • Odpowiedz
  • 0
@Testopisior Nachlać to się możesz tam za darmo "na polaka". Tam są takie ilości kufli z piwem, że po prostu zgarniasz ten stojący najbliżej Ciebie. I tak nikt nie zwraca na to uwagi.
  • Odpowiedz
@Testopisior: Wujek mi kiedyś opowiadał, że jak już uda Ci się znaleźć miejsce siedzące, to nie możesz go opuszczać, bo nikt się tam nie pieści i Ci je zajmie. W związku z tym ludzie szczają pod siebie. Kolejki do toalet też ogromne i jak ktoś komuś leje na nogi czy po plecach, to też nikogo specjalnie nie dziwi. Prosty piwosz może się tam nieźle bawić i sczochrać beret, ale neofici raczej
  • Odpowiedz