Wpis z mikrobloga

mirki, w poniedziałek wybieram sie do x-komu po redmi 3s pro 3/32. Na jakiej podstawie realizowana jest gwarancja u nich czy oni odsyłaja do Chin? - głupie pytanie ale wole się upewnić :D plusy i minusy tego telefonu? #xiaomi #3s
  • 15
redmi 3s pro 3/32


@bambur: nie kupisz tam takiego telefonu bo taki nie istnieje



Gwarancja 24 m-ce

S.B.E. Polska Sp z o.o.
ul. Puławska 34
05-500 Piaseczno
czytam regulamin xkomu i znalazłem tam taki punkt: - W przypadku sprzedaży towaru w obrocie między przedsiębiorcami na podstawie art. 558 § 1 k.c. strony wyłączają odpowiedzialność sprzedającego z tytułu rękojmi za wady fizyczne i prawne rzeczy, w szczególności ustalają, iż nie ponosi on żadnej odpowiedzialności także za wady ukryte przedmiotu sprzedaży. mógłby mi ktos to w miare normalnie wytłumaczyc bo rozumiem to tak że w przypadku gdy telefon ma ukryte wady
@Andczej: Przepraszam bo słabo słuchałem w szkole na PP :D Rękojmia obowiązuje zawsze, nie musze podpisywać z x-komem żadnego dodatkowego papierku? W przypadku popsucia się telefonu lepiej złożyc reklamacje z tytułu rekojmi niż czekać na proces gwarancyjny który może potrwac x miesięcy? :D dobrze rozumiem?
Generalnie to zależy mi na tym żeby kupic ten telefon w Polsce i w razie w nie mieć zadnych problemów z oddaniem go do serwisu itp, dopłacam te 2-3 stówki żeby mieć święty spokój @Andczej:
Rękojmia obowiązuje zawsze, nie musze podpisywać z x-komem żadnego dodatkowego papierku


@bambur: tak

W przypadku popsucia się telefonu lepiej złożyc reklamacje z tytułu rekojmi niż czekać na proces gwarancyjny który może potrwac x miesięcy?


Rękojmia też może trwać długo, bo jeśli będziesz chciał wymianę na nowy lub naprawy to to też może trwać, ale do 14 dni masz mieć odpowiedź.