Wpis z mikrobloga

  • 260
No nie wiem. Jak dla mnie lepiej było przed ścięciem. W krótkich wygląda jak facet.

Większość tych metamorfoz fryzjerskich polega na #!$%@? włosów o wiele krócej. Wiadomo że wtedy będzie widać różnicę ale czy będzie lepiej? Myślę że nie tylko ja ale większość facetow jednak woli dłuższe włosy u kobiet
yorrick - No nie wiem. Jak dla mnie lepiej było przed ścięciem. W krótkich wygląda ja...

źródło: comment_oIN6G9PVC7srfc1BsnCvp4aPevLX6lDs.jpg

Pobierz
  • 78
  • Odpowiedz
@yorrick: jak dla mnie na minus działają też okulary. Ale po sobie wiem, że w długich włosach wygląda się bardziej dziewczęco/kobieco. No chyba, że ma się strasznie zniszczone mysie ogonki to już lepiej ściąć.
  • Odpowiedz
@yorrick: oj widziałam takie włosy, gdzie do nasady były okropnie zniszczone i tu to chyba tylko peruka by pomogła. Krótkie włosy są zarezerwowane dla kobiet, które mają piękne i delikatne buźki lub dla tych, którym nie zależy na wyglądzie.
  • Odpowiedz
@yorrick moim fetyszem są krótkie włosy. Moja żona sciela niedawno i wygląd zajebiaszczo. Nie mówię, ze długie brzydkie, ale preferuję krótsze. Na zdjęciu są krótsze i laska o wiele gorzej wygląda. Wolę ścięcie jak ma Kożuchowska.
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@dzejzon no to Twój fetysz i spoko. Ale według moich obserwacji jesteś w mniejszości. Dla mnie to już w ogóle kobiety w krótkich włosach a la Kożuchowska dostają srogi modyfikator w dół do atrakcyjnosci
  • Odpowiedz