Wpis z mikrobloga

Opis podziele na 2 czesci, w 1 sie ogolnie przedstawie,w 2 swoj "fertysz" a w 3 kogo szukam,a wiec:

1
tak jak w opisie jestem 21 letnia dziewczyna ze wsi,miejscowosc moze nie bardzo mala ale jednak ze statusem wsi,jestem wolna,i oprocz tego ze mieszkam na wsi to dodatkowo w typowym (choc moze nie tak jak kiedys) gospodarstwie,osobiscie w nim pomagam choc moja pracą zarobkowa (dorywcza) jest zupelnie cos innego
2
skoro gospodarstwo to duzo natury wokol oraz zwierzat i z tym jest zwiazany moj fetysz...jezeli chodzi o nature to lubie czasem ,na wlasnych np polach,ambonach pobawic sie w nagosc,to jednak raczej tylko jak jest cieplo i po zmroku ale to mniejsza czesc mojego feryszu,wieksza to zwierzeta,ale od razu mowie,nie nazwalabym sie animalka,poniewaz seksu zadnego z nimi nie uprawiam,ale przebywanie wsrod nich nago,niejako prezentowanie sie im i rozne inne okolo nagie zabawy z nimi zwiazane (ale bez sexu z nimi ) juz tak...to tak wstepnie ale ogolnie pokazuje o co mi chodzi...z fetyszem musze uwazac,zeby sie nikt nie dowiedzial,wiec czasem mam ograniczone pole manewru ale ogolnie nie narzekam,bo okazji sporo tez jest...dokonuje tego w zaleznosci od zwierzac w chlewikach,szopach,stodole,wybiegu itp,glownie po zmroku...co to tego jakie zwierzeta mam to np. kury,gesi,owce,kozy,krowy itd

co w tym lubie..hm ciezko jednoznacznie powiedziec ,lubie z 1 strony poczuc jakby troche wladzy ze oto ich pani przychodzi i pozwala sobie na nagosc przy nich,z 2 ze rownuje sie do ich poziomu i choc jako niby ktos wyzej to jestem jak one,bez ubrania,nago,nawet bardziej bezbronna i niz one a z 3 ze poprostu robie cos tak zboczonego i/oraz w obrebie nie swojego gatunku ;)

3
nie wiem czy dalam rade to tak opisac jjak chcialam i by to bylo zrozumiale,moze postaram sie to kiedys poprawic jak bede miec wene na lepszy opis...ale ogolnie szukam kogos kogo taki tamet interesuje i chce o tym popisac ,jak i ogolnie,jak zwykli znajomi,bo czasem na wsi nudno ;)

#patologiazewsi
  • 4