Wpis z mikrobloga

@MichaelT128: a czy w Millenium muszę dokonać transakcje karte do jakiejś kwoty? bo obecnie mam w ing ale warunkiem jest wydac min. 300 pln. Oczywiście płatności kartą np za zakupy allegro nie wliczają się i to mnie najbardziej #!$%@?...
  • Odpowiedz
@Indikatiwus_presentusaktiwus W Millennium są dwa warunki do spełnienia: 1 tys. złotych wpływu i jedna transakcja kartą miesięcznie. Jeżeli masz <26 lat to dotyczy Cię tylko drugi warunek. Co do spełniania warunku bezpłatności ING to polecam płacić kartą na Allegro, wtedy się wliczają takie transakcje.
  • Odpowiedz
@Indikatiwus_presentusaktiwus CreditAgricole 1konto jeżeli masz mniej niż 27lat konto za darmo przelewy też wypłaty z bankomatów też karta też wystarczy jedna transakcja kartą miesięcznie za 1 zł. Mam konto i w millenium i credit agricole i sobie chwale. Millenium też jest ok
  • Odpowiedz
@belzeb: obecnie nie mam już tam konta bo mi nie jest potrzebne. Ale mogę polecić. Ja spełniałem warunki żeby mieć je za darmo ( min 1000 PLN wpływy miesięcznie i co najmniej jedna transakcja karta). Ogólnie nie miałem żadnych problemów. Apka jest nawet całkiem spoko. Nigdy nie miałem z nim problemów.
  • Odpowiedz
Miałem oba konta i plusem Nestu jest to, że jest niemal bezwarunkowo darmowe. I to w zasadzie koniec zalet.
W Millenium wszystko działa świetnie, aplikacja jest genialna - ale są pewne warunki by konto było bezpłatne i to jest wada.
  • Odpowiedz