Wpis z mikrobloga

Wykopowicze,

monitory ( ͡° ͜ʖ ͡°), poszukiwana pomoc. Do czego? Uniwersalny, internet, film, jednakże głównie z myślą o programowaniu, więc pivot mile widziany. 24 cale, rozdzielczość FHD/WUXGA, budżet +-1000 z ( w tym budżecie raczej nic sensownego 27 cali się nie znajdzie, ale to pytanie na inny moment, FHD vs QHD na 27calach ( ͡° ͜ʖ ͡°) ).

Skłaniam się do monitorów Della, seria U: U2412M, U2414H, U2417H, konkretniej do U2414H.
Czym się one różnią? Jeśli chodzi o U2412M ubolewam nad brakiem HDMI, bo nie mam w laptopie DisplayPortu.

Mireczki, pomóżcie!

#monitory #monitor #dell #pcmasterrace
  • 13
@deyna wolałbym kupić raczej nowy sprzęt, z racji tego, że ma mi posłużyć przez kilka ładnych lat.

Jestem prawie przekonany co do Dell U2414H, ale może są jakies inne modele, lub nawet któryś z tych wymienionych przeze mnie, które się lepiej sprawdzą
@matti05 gdyby chociaż troszkę taniej
( ͡° ʖ̯ ͡°)

Ciągle siedzę na 15.6 laptopowym, więc na pewno te 23.8 z U2414H będzie dużym skokiem :D
@matti05 w swoim laptopie mam FHD, ale szukam większego, zewnętrznego monitora, raz, że już mam dosyć patrzenia się w 15-tkę, za mały do pracy w domu, na uczelnie biegam z nim, i przy dłuższym siedzeniu boląca szyja daje o sobie znać