Wpis z mikrobloga

#cebuladealz <<<

#!$%@?, G1W-CB (G1WH z kondensatorem) jeszcze taniej :D. Za 30,25 USD == 127 zł.
Link do kamery
KUPON obniżający cenę:


Novatek NT96650 i Aptina AR0330. Jest to jedna z najpopularniejszych kamer samochodowych.
#kamerasamochodowa #wideorejestrator #g1wh #cebuladeals (tak, to jest cebula deal) #promocje bez rfa
CitroenXsara - #cebuladealz <<<

#!$%@?, G1W-CB (G1WH z kondensatorem) jeszcze tani...

źródło: comment_fb8rhnTzsneHnk7ZiFaOidW7mpNsJlfR.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ChineseMobilePhones: @cup12552: Panowie ja też poluję na jakąś #kamerasamochodowa . Zawsze mi się wydawało, że to wydatek rzędu 500+ złotych, a z tego co widzę to da się kupić i za 150 złotych. Warto takie kupować? Nie chodzę normalnie do Media Martk i Saturna, ale akurat mam dzisiaj po drodze. Coś z tego jest warte uwagi: https://mediamarkt.pl/rtv-i-telewizory/car-audio-i-nawigacja/multimedia/kamery-samochodowe?page=1&sort=price_asc&limit=20? Od razu mówię, że wolałbym wydać max 200 złotych,
  • Odpowiedz
@mocny_w_gebie: nie doradzę Ci nic w temacie, ale jedynie powiem tyle - kamerka za ~150zł z chin będzie w PL kosztować ok. 250zł. Więc jak tanio i dobrze, to tylko z chin i cierpliwie czekać na paczkę.
  • Odpowiedz
@voorhees: odpala się jak dostanie prąd, więc jak masz prąd po przekręceniu kluczyka, to się wtedy właśnie odpali. Jeżeli cały czas masz prąd w gnieździe, to musisz wyjmować wtyczkę. U siebie muszę wyjmować, ale jakoś mi to nie przeszkadza.
  • Odpowiedz