Wpis z mikrobloga

Mirki chce sie dobrowolnie ubezpieczyc w nfz bo jestem już w takim stanie, że chyba do szpiatala trafie i mam pytanie o okres ubezpieczenia. Ono obowiązuje przez 30dni od zawarcia umowy czy na miesiąc kalendarzowy? Bo niewiem czy jutro zawrzeć umowe czy dopiero od stycznia i liczyć na to, że przeżyje te pare dni jeszcze( ͡º ͜ʖ͡º)
#ubezpieczenia #ubezpieczenie #nfz #zus
  • 8
  • Odpowiedz
@Kutazzz: skladka zdrowotna jest niepodzielna więc płacąc jutro zaplacisz za grudzień, dozyj do poniedziałku i wtedy się ubezpiecz, swoja droga nie możesz iść do pupu?
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@KAROO dzięki za info.z pupu mnie wyrzucili już półtora miecha temu
@John_archer no kosztuje 382zeta a oplaty dodatkowej nie bede placil bo przerwa bez ubezpieczenia trwała krócej niż 3 miesiące
  • Odpowiedz
@Kutazzz: lipa, ze nie poszedles na odhaczenie, nie da sie tego jakos odkrecic, zeby Cie ponownie zarejestrowali? probowales cos tam ugrac? tam tez pracuja ludzie :)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@KAROO odmówiłem przyjęcia oferty.odwoływałem sie ze odmówiłem z powodu zbyt długiego czasu dojazdu itp ale to nic nie dało niestety. Po wszytskim tak sie #!$%@?łem, że powyzywałem te baby w tym urzędzie.Urząd pracy szczecin, mieszkam na niebuszewie a dostaje oferte za Mierzynem w Skarbimerzycach na jakims zadupiu i jak tu sie nie #!$%@?ć. Szkoda szczempić ryja ( ͡° ͜ʖ ͡°) teraz przez miesiąc-dwa mnie mam nadzieje podreperują
  • Odpowiedz
@Kutazzz: ok, niestety nic mi to nie mowi, bo daleko mi do szczecina, spróbuj do mopsu, chyba stamtad tez mozna miec ubezpieczenie, powiedz jaka sytuacja, ze nie prowadzisz wspolnego gospodarstwa, jestes bez pracy i licho zdrowotnie, poczytaj, jakis mops w szczecinie bedzie na pewno ( ͡° ͜ʖ ͡°)
edit: rzuc okiem http://www.mops.lodz.pl/index.php/pomoc mozna dostac ubezpieczenie na 90dni, chyba wystarczy :)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@KAROO już dzwoniłem do miejscowego oddziału i niestety nic z tego bo przekroczony jest miesieczny dochod na osobe. Babka mi tylko powiedziała, że moge do prezydenta miasta napisać jeszcze xD ale na odpowiedź średnio 30 dni sie czeka a tyle czasu nie mam.Dziś jade do nfz i dopytam dokładnie na jaki okres jest umowa itp.
Bardzo Ci dziękuje za odpowiedzi ;)
  • Odpowiedz