Wpis z mikrobloga

Cześć mirki spod tagu #gry . Szukam fajnej giery na święta pod starego peceta, może być coś z nowych indie (choć one pewnie potrafią mieć spore wymagania), może być jakiś prawilny staruszek. Próbowałem ostatnio KoTOR 2, po miłych wspomnieniach z jedynki, dwójka mnie trochę rozczarowała, może i bym kontynuował, ale save się gdzieś zagubił. PC to 2gb ramu, stary dual core i 9800GT, windows xp. Cena nie gra roli. Ktoś coś?
  • 7
@bloodsoul z indyków to polecam Starbound oraz Stardew Valley. Ostatnio też na g2a kupiłem sobie Original war ma steam i gra się świetnie jak lata temu. Na tym sprzęcie pójdzie Ci też World of Warcraft, możesz na privach pograć. Atlantiss.eu przykładowo.
@bloodsoul: Możesz spróbować KOTORa 2 z modem (nie pamiętam nazwy, ale łatwo znajdziesz), który naprawia wiele błędów i dodaje to, czego twórcy nie zdążyli dodać przed premierą (bo ta była przyśpieszona).

Z takich mniej znanych, starszych gier, to jak leci gry Troiki polecam. Każda z nich ma też swego rodzaju wielkiego moda, gdzie fani mocno rozwinęli i poprawili te gry. Oprócz tego Dragon Age 1, King's Bounty: The Legend, seria Mass