Wpis z mikrobloga

Ehhh psychiatra zwiekszyl dawke escitalopramu na 15mg i wychodzi ze musze zaplacic 50zl za leki (2op. po 28tab.). Slaby biznes zwlaszcza ze 10mg #!$%@? dawalo. Mysle czy nie rzucic tych lekow w #!$%@? i tak jestem nikim.
Depresja to takie gowno.... Albo jestes matematykiem albo samobojstwo.
A ja jestem #!$%@? co pracuje w fastfoodzie i juz mam dosc a jestem dopiero na etapie szkolenia po 10dniach....
I tak od gimnazjum #!$%@? juz mamz czyli od 9 lat, ze zle sie czuje wsrod ludzi. Wszyscy ze soba gadaja i sie smieja bo maja o czym gadac. Tylko nie ja. #!$%@? zero bez zainteresowan, jestem taka oddychajaca pustka. Caly wypelniony nicoscia, a jedyny dzwiek jaki wydobywam to bicie serca.
#!$%@? mam dosc....
#depresja ##!$%@?
  • 24
musze zaplacic 50zl za leki


Kiedyś płaciłem 200 i efekt to sam #!$%@?.

#!$%@? zero bez zainteresowan, jestem taka oddychajaca pustka.


@Carmine: to jest najgorsze, co może być. Brak zainteresowań i ciekawości świata. Chciałbyś się czymś zajmować, interesować, pasjonować, coś robić, ale nie możesz i nie wiesz dlaczego. Inni ludzie mogą, ale oni też nie wiedzą dlaczego. Po prostu taki się urodziłeś, albo coś nie pykło gdy byłeś dzieckiem i nie
@Carmine: Kto ci #!$%@? ukradl marzenia? Kto ci powiedzial, ze to ty masz stac na kasie? Chcesz robic na frytkownicy, to #!$%@?, rob, cisnij, spelniaj marzenia. Chcesz robic szejki, rob to! Tez robilem kiedys w maku i #!$%@? mnie, ze ja musze obslugiwac ludzi, zrobilem prowokacje, #!$%@? siano z kasy i sprzedalem szefowi, ze to ten co burgery przygotowywal. Przejalem jego posade i w sumie odnalazlem szczescie w zyciu