Wpis z mikrobloga

Jesteśmy w dziale finansowym dużej korporacji, poznajcie Madzię. 10 lat w zawodzie, ogólnie fajna babka.
Tak się złożyło, że miałem dzisiaj sprawę do Madzi. Podchodzę, mój wzrok przykuł jej monitor, a na nim wielki czerwony mrugający napis "WYGRAŁEŚ", pod nim tabelka do wpisania swoich danych. Madzia właśnie kończyła wpisywać PESEL.

- Madziu, co Ty robisz?

- No tu jest napisane, że wygrałam nowego Samsunga S7 tylko muszę podać dane i takie tam.

- Madziu, nie rób tego, to oszustwo.

- Aaa kurcze no tak myślałam ale w sumie stwierdziłam, że teraz święta to może firma coś zorganizowała...


Kurtyna.

  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Volt224: Ja myślę, że 35-letnia kobieta, która na służbowym komputerze obraca codziennie kwotami kilku milionów EUR jednak nie powinna klikać w byle gówno z napisem "podaj nam swoje dane albo zainstaluj taki fajny programik to dostaniesz telefon".
  • Odpowiedz
@Kajotpe: u mnie w robocie inżynier elektronik podał wszystkie dane do Amazona bo mu przyszedł mail że zgubili hasło ( ͡° ͜ʖ ͡°) nigdy nie sądziłem że poznam kogoś kto się na to nabiera.
  • Odpowiedz
@Kajotpe: Zastanawiam się po jakich stronach chodziła, że takie coś jej wyskoczyło. Jak chodzę po jakiś większych stronach to takie rzeczy mi nigdy nie wyskakują.
  • Odpowiedz
Madzia właśnie kończyła wpisywać PESEL.


@Kajotpe: zawsze się zastanawiałem skąd się biorą tacy kretyni a teraz już wiem! z działu finansowego!

swoją drogą niepotrzebnie ją powstrzymywałeś... najgłupsze jednostki wykończą się same...
  • Odpowiedz