Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Poderwanie kobiety nie jest trudne tak naprawde. Trudne jest utrzymanie. Szczególnie jeśli chodzi o Polki. Wszystkie uważają się za księżniczki. Nie wyobrażają sobie życia bez imprez, bez obdarowywania ich prezentami, bez wycieczek za granice, bez życia na pokaz. Tak jest prawda kobiety dorastają dopiero po 30 albo i nigdy. Zatrzymują się na poziomie gimnazjum/wczesne liceum i dalej nie dorastają, nie zmienia się ich charakter jak ma to w przypadku mężczyzn. Jeśli nie wierzycie to spróbujcie nic nie dać swojej dziewczynie na walentynki. Jeśli się obrazi lub będzie smutna to znaczy ze jest roszczeniowa i atencyjna. I że nie warto z nią być. (inna sprawa że 99% kobiet jest takich). Albo spróbujcie nie dać jej prezentu na urodziny. Obrazi się na stówę. Dla niej liczy się tylko hajs. Dlatego uważam że normalną kobietą jest jedynie dziwka. Ona nikogo nie okłamuje że robi to dla kasy. Nie dziwki to zakłamane kobiety i tyle. Nie warto bawić się w relacje z kobietami, z dziwkami warto, każdy kto choć raz był na dziwkach wie że randomowa kobieta nie potrafi się chędożyć. A to nie połknie, a to ją boli (a w seksie o to chodzi, kobiet która potrafi seksić wie że dobrego seksu bez bólu nie ma, musi boleć), a to brzydzi sie wziąć do ust po analu. DRAMAT.
#roksa #odloty #bekazrozowychpaskow #takaprawda

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Poderwanie kobiety nie jest trudne ...

źródło: comment_y87dm4KlJaGBEihm1BYzZWejppw61LnY.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
Poderwanie kobiety nie jest trudne tak naprawde. Trudne jest utrzymanie. Szczególnie jeśli chodzi o Polki. Wszystkie uważają się za księżniczki. Nie wyobrażają sobie życia bez imprez, bez obdarowywania ich prezentami, bez wycieczek za granice, bez życia na pokaz. Tak jest prawda


@AnonimoweMirkoWyznania: Bo ty tak twierdzisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czyli kolejny anonimowy, kiepski wpis polegający na przekonaniu reszty, że moja mojsza jest najmojsza i nie dyskutuj
  • Odpowiedz
Nie powiem fajne to uczucie jak ktoś na wypoku/ze znajomych złapie sięw Twoją zarzutkę ale to ? to już jest uzależnienie. Szanuję i liczę na manuala z zarzutkarstwa w pdfie xD
  • Odpowiedz
No nie wiem cholerka to ja trafiłem na jakąś kosmitke hajsu ode mnie nie ciągnie na seks nie narzekam czy jest lepiej czy gorzej zawsze mnie wpiera :) a co do tekstu dupy do ust OP weź ty kurfa włóż sobie palec w rzope pomerdaj kilka razy i weź do ust :)
  • Odpowiedz