Wpis z mikrobloga

WIELKA WYKOPOWA BITWA SERIALI - EDYCJA 2!
Faza pucharowa – Mecz 5

Tag do obserwacji: #mirkoserial | Wyniki fazy pucharowej: KLIK

WAŻNE! Prócz głosowania proszę także o plusowanie ankiet, gdyż samymi głosami nie da się już najwyraźniej wejść w gorące, a jest to konieczne żeby w zabawie wzięła jak największa liczba osób. Dziękuję :)

Zasady: W ankietach głosujemy na najlepsze naszym zdaniem seriale. Wedle życzenia Mirków i Mirabelek, tym razem ocenimy seriale aktorskie powstałe w latach 2000-2016! Do kolejnej rundy przechodzi serial z większą liczbą głosów. Seriale zostały rozlosowane po wcześniejszym podzieleniu na koszyki zgodne z ich popularnością w fazie grupowej oraz oceną na Filmwebie, nie dojdzie więc do sytuacji, w której już na samym początku spotkają się najlepsze seriale. Głosowania trwają do momentu zapisania wyników, ale nie krócej niż 24 godziny.

Proszę o głosy, plusy i obserwowanie tagu.
Miłej zabawy :)

#glupiewykopowezabawy #ankieta #pytanie
#mrrobot #arrow
Matt_888 - WIELKA WYKOPOWA BITWA SERIALI - EDYCJA 2!
Faza pucharowa – Mecz 5

Tag ...

źródło: comment_d5uxOssaIgrG87fQbLN7Cxwwfq9wXoKU.jpg

Pobierz

WYBIERZ NAJLEPSZY SERIAL

  • Mr. Robot (2015) 81.8% (1591)
  • Arrow (2012) 18.2% (354)

Oddanych głosów: 1945

  • 19
  • Odpowiedz
@chigcht: Właśnie nie o to chodzi. Serio zmieniono chyba algorytm, bo w pierwszej edycji wystarczyły same głosy w ankietach żeby wejść w gorące (dzięki temu o zabawie dowiadywało się więcej osób), teraz same głosy nie dają gorących wcale zdaje się (z tego co obserwuję).
  • Odpowiedz
  • 0
@Slowbro Tylko patrz różnicę w plusach jak poprosiłem a jak nie. Wczoraj były setki głosów w ankietach i zero gorących, dzisiaj z plusami już są gorące :D
  • Odpowiedz
@TurboDynamo: ah, musi byc ciezko, siadajac do serialu jako wykopowy krytyk, przewidujac zakonczenie przy czym pewnie pomijajac smaczki jakim jest dobor muzyka oraz gra aktorska, ktora nominowala Ramiego jak i Christiana do Grammy, no ale coz, moze gustujesz w mniej intelektualnych tytualch ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@wendy_z_breaking_bad: Ale musi być ciężko, narzekając na innych ludzi bo mają inne zdanie od Ciebie.

Mi się Mr Robot też nie podobał. Rami mógłby być nawet najlepszym aktorem na świecie, ale mnie denerwuje. Nie jestem w stanie go przetrawić. Serial mnie nudził, może ma swój specyficzny klimat, ale mi on nie odpowiada.
  • Odpowiedz
@wendy_z_breaking_bad: czlowieku, jesli mi cos sie nie podoba to nie znaczy ze jestem glupi albo wole cos mniej intelektualnego.
Ten serial tylko pozowal na intelektualny, byly tam takie absurdy i idiotyzmy informatyczne ze parskalem smiechem za kazdym razem kiedy cos hackowali. Tylko kompletny idiota albo ktos kto nie ma pojecia o informatyce mogl zachwycac sie takim absurdem.
  • Odpowiedz
@wendy_z_breaking_bad: zman angielski i rozumiem o co chodzilo w serialu i ich hackach. Ale jesli uwazasz ze pisanie exploitow do najlepiej zabezpieczonych systemow swiata zajmuje 10 minut w biurze w wiezieniu to nie mamy o czym gadac. Serial byl po prostu glupi ale ladnie zrealizowany.
Ponawiam pytanie: dlaczego uwazasz ze ktos komu serial sie nie podobal to idiota?
  • Odpowiedz