Wpis z mikrobloga

Mireczki, intryguje mnie czemu jeden kolega udaje, że ma mnie w dupie.

W kręgu moich znajomych jest chłopak, który mnie monco ignoruje. Ogólnie to miałam na to wywalone, bo przecież nie każdy mnie musi lubić i poważać. Ja również nie mam ochoty z każdym rozmawiać i nie jestem jakąś gwiazdą by mnie musieli wszscy kochać, ale ostatnio mnie coś zdziwiło.
Nie wiem czy wy też wyczuwacie gdy ktoś się na was patrzy, bo ja czasem tak. No i właśnie doznałam tego nagłego uczucia i zauważyłam, że ów kolega intensywnie się we mnie wpatruje, ale nie tak bezpośrednio, tylko w lustrze. No cóż… Nie przywiązałam do tego wagi, ale na następnym spotkaniu znowu się dziwnie zachował. Przyszłam na nie spóźniona, gdy już duża grupa ludzi siedziała. Zdecydowanie zauważył, że się zjawiłam bo rzucił mi przelotne spojrzenie, ale dopiero 15 minut później wpatrzył się we mnie dłużej i rzucił od niechcenia „O, cześć, nie zauważyłem cie”
No i ogólnie takich akcji jest więcej. Np. jak coś opowiem ciekawego na forum znajomych, a on 5 minut później do tego nawiązuje, to dodaje coś w stylu „nie pamiętam już kto to powiedział, ale… cośtam”. Tego jest więcej, ale wszystko w podobnym tonie.

Wiem, że to brzmi jak post 15latki, ale mnie najzwyczajniej w świecie intryguje pod kątem psychologicznym po cholerę się tak zachowywać będąc dorosłym człowiekiem i co to może oznanczać?
Boi się mnie? Wstydzi? Pogardza mną, ale podobam mu się fizycznie? Próbuje wzbudzić zainteresowanie jako chłodny samiec alfa? (To mu się nawet trochę udało skoro pisze tego posta:D)

Pomóżcie niebieskie paski.
#pytaniedoniebieskichpaskow #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow
  • 17
  • Odpowiedz
@Mirabelia: Miałem podobną akcję z jednym rozowym paskiem o czym tu pisałem. Spodziewaj się za jakiśczas wiadomości lub rozmowy w której nagle będzie do Ciebie zagadywal jakby nigdy nic.
  • Odpowiedz
@Mirabelia: jak by nie patrzeć udało mu się dostać wiecej uwagi niż jakikolwiek Mirek z piwnicy by sobie wymarzył ( ͡º ͜ʖ͡º) aż mu zazdroszczę ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz
po cholerę się tak zachowywać będąc dorosłym człowiekiem i co to może oznanczać?

Próbuje wzbudzić zainteresowanie jako chłodny samiec alfa? (To mu się nawet trochę udało skoro pisze tego posta:D)


@Mirabelia: ...and the penny drops
  • Odpowiedz
@support: Czemu jesteś taki niemiły dla mnie mierczku? Idą Święta i Mikołaj patrzy czy byłeś grzeczny, nie boisz się, że rózgę dostaniesz za bycie nieżyczliwym drugiemu mirkowi?
  • Odpowiedz