Wpis z mikrobloga

@MC_Bono: To mam dla ciebie złą wiadomość, bo gdyby w familiadzie padło pytanie o szpanerską markę samochodu to ankietowani na pewno wymieniliby land rovera i byłaby to odpowiedź wysoko punktowana.
  • Odpowiedz
@MC_Bono: Q5, q7, x6, x6, land rover są szpanerskie. G klasa jest ultra szpanerska tylko dla osób, które cokolwiek wiedzą o motoryzacji ale coraz więcej osób orientuje się ile kosztuje ten samochód. Ogólnie suvy w Polsce są uznawane za szpanerskie.

Jak ma być mało szpanersko to ja bym postawił na coś, co nie jest zbyt znane w Polsce, żeby ludzie nie mieli pojęcia jaka jest cena katalogowa. Skoda Octavia Scout
  • Odpowiedz
@MC_Bono: Co to za obawa przed posiadaniem szpanerskiego auta? Ja uważam, że range rover nie jest szpanerski tylko elegancki jeśli masz 30 lat i bym widział, że z niego wysiadasz to bym powiedział ok wszystko pasuje. Jakby wysiadł z niego 20 latek to bym powiedział szpaner te auto do niego nie pasuje, jakby wysiadła 25 letnia blondynka z powiększonymi ustami bym powiedział tak samo. Poza tym mało szpanerskie są koreańczyki
  • Odpowiedz