Wpis z mikrobloga

Co tam się dzieje w Wawie? Kaczyński wprowadził wbrew okupacji mównicy przez Po I N. ustawę dezubekizacyjną? To tak rozwścieczyło tłum KOD? Heh. Widzę, że kraj naprawdę zszedł na drugie miejsce i na śmierć i życie będą walczyć o swoje wpływy, przywileje i utrzymanie siatki "biznesowej". Jak tak dalej pójdzie to naprawdę trzeba będzie tam przyjechać i stawić czoło KODozjebom w obronie demokracji. Próba obalenia legalnie wybranego rządu, nawoływanie do przewrotu wojskowego, blokowanie bardzo dla nas wszystkich pozytywnych ustaw. Pomijam wieczne kłamstwa. Myślałem, że po atakach policji na ludność za rządów PO oraz syłnnym już ataku z rozkazu Sienkiewicza na rosyjską ambasadę, to już nic mnie nie zaskoczy, a tu mówią że ich policja zaatakowała. Jak jesteś złodziejem, to krzycz "złodziej!" to cię nie będą podejrzewać. Mam nadzieję że nie rozjebią wszystkiego do tego stopnia że trzeba będzie do na ulicę wychodzić. :( #kod #sejm
  • 24
@OldFuckinPyroRex: Przecież zablokowana została mównica, aż musieli zrobić przerwę na ileś godzin do wieczora xdddddd Ile ta zabawa w kotka i myszkę z #!$%@?, po i n. będzie trwała? Przecież wiadomo że 99% ludzi w tym kraju chce zniesienia ubeckiej władzy, powiązań itd. To wraz ćwoki jeszczze łańcuchami się przypinają do mównicy? Zgnoić wszystko w imię prlu.
@OldFuckinPyroRex: chyba że jest coś o czym nie wiem, bo jestem z agranicą ;/ Ale przeczytałem kilka propagandowcyh newsów na interii i onecie (onet nawet skłamał że kazik bierze w tym udział, nic nowego). I wynika z nich mimo bicia piany, jasno. Jasny przekaz, ten co napisałem.
Przecież wiadomo że 99% ludzi w tym kraju chce zniesienia ubeckiej władzy, powiązań itd.


@panjan1111: Tak, i dlatego Policja musiała ratować te wszystkie Pawłowicze przed linczem xD

chyba że jest coś o czym nie wiem, bo jestem z agranicą ;/


@panjan1111: No, np. nie wiesz że cała zabawa się zaczęła od pisowskiej próby cenzury i wykluczenia posła opozycji z obrad.

Aha - jesteś na stałe za granicą? To z łaski
Aha - jesteś na stałe za granicą? To z łaski swojej nie wypowiadaj się o sytuacji w Polsce, nie głosuj w wyborach, nie chcemy takich "wyborców".


@OldFuckinPyroRex: kto nie chce takich wybroców? Ty i Twoja rodzina, czy ktoś jeszcze?
Dlaczego ktoś kto jest za granicą ma nie mieć możliwości brania udziału w sprawach kraju? Wydaje mi się że więcej dla kraju robię za granicą niż ty w Polsce.
Skąd wniosek że
Dlaczego ktoś kto jest za granicą ma nie mieć możliwości brania udziału w sprawach kraju?


@panjan1111: Bo w nim nie mieszka?

Skąd wniosek że jestem na stałe za granicą?


@panjan1111: Nigdzie tego nie stwierdziłem, tylko zadałem pytanie na ten temat. To jesteś czy nie jesteś?

Moja rada: nie daj się nabrać.


@panjan1111: Wiesz, nigdy sobie nie dawałem wciskiwac gówna, więc ani nie chodze do kościoła, ani nie głosuję na
@OldFuckinPyroRex: "Aha" Sugeruje pytanie retoryczne, do tego odrazu wyciągnąłeś wniosek, co mam robić a co nie, to chyba jasne, że to stwierdzenie? Nie widziałem tam wniosku, co ma się stać jeśli nie mieszkam na stałe.
Też nie chodzę do kościoła, mimo że mówią tam bardzo mądre rzeczy. Jeśli twierdzisz że to wciskanie gówna, to znaczy że jesteś mądrzejszy od milionów ludzi, filozofów itd na przestrzeni tysięcy lat? Rozumiem że można się
Pozbawienie kogoś prawa głosu do decyzji bo nie mieszka w kraju, no cóż...


@panjan1111: Nadajmy to prawo także Masajom, a co!

Kaczorowskiego (ostatniego prezydenta na uchodźstwie, podpowiem) też pozbawiłbyś głosu?


@panjan1111: Jeżeli nie wrócił po zmianie ustroju to tak, tez bym go pozbawił prawa głosu.

Też nie chodzę do kościoła, mimo że mówią tam bardzo mądre rzeczy.


@panjan1111:

xD

kościół

mądre rzeczy


Podaj przykład jednej, poza jakimś "wszyscy niech
@panjan1111: Lemingum totalum

Pokaz mi jedną wypowiedź o "przewrocie wojskowym", nikt z KOD do tego nie nawołuje. Skarżysz się na ataki policji za czasów PO, a za PiS sa już w porządku? Każą ci krzyczeć komuch, esbek, alimenciarz i posłusznie to robisz.

Ja wiem że tłumaczenie czekogolwiek ciebie przerośnie, masz już swoją urojoną rzeczywistość. Dlatego łap jedynie TL:DR

http://www.wykop.pl/wpis/21144307/tl-dr-calej-afery-z-sejmem-15-grudnia-sejm-zapowie/
@OldFuckinPyroRex: nie wiję się jak piskorz, tylko się z ciebie naśmiewam. Sam sobie przeczysz dlatego ci nie odpowiadam. Czyli jednak stwierdziłeś, wcześniej pisałeś że to tylko pytanie. to jest śmieszne. Odpowiem więc skoro już to mamy: jestem tylko na chwilę.
Prawo Masajom? Dobrze. Jestem za. Jeśli tylko chcą coś dobrego zrobić dla tego kraju. I tu się pojawia kolejna mądrość kościła (jak fajnie to wszystko się składa nie?) Jezus mówił o
Sam sobie przeczysz dlatego ci nie odpowiadam.


@panjan1111: Po prostu nie rozumiesz nic bardziej skomplikowanego, niż równowazniki zdań, ale OK, wybaczam.

Jeśli np Kijowski działa na niekorzyść Polski jawnie i cynicznie, to myślę że musi ustąpić miejsca owemu masajowi, nawet jeśli ten jest wciąż w Afryce


@panjan1111: A decydować o tym będzie zmanipulowany przez kościelno-pisowską propagandę wypokek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@OldFuckinPyroRex: a po co znów od sebów wyzywać? Wychowałem się w kulturze, studiowałem filozofię, skończyłem kulturoznawstwo, nienawidzę dresierzy, ale śmieję się z lewaków, z którymi mam do czynienia na codzień, że niestety brakuje im zdrowego myślenia. To widać.
@panjan1111: Zapytam raz jeszcze: gdzie tu wezwanie do przewrotu wojskowego?

Znam ten dokument, to odezwa wzywająca ludzi na manifestacje 13 grudnia w ramach protestu: "Stop dewastacji Polski"
http://koduj24.pl/odezwa-do-wszystkich-polakow/

Tu masz czarno na białym:


Prosze mi pokazać czarno na białym wezwanie do puczu wojskowego w tym dokumencie. Bo nie ma tu czegoś takiego. W odezwie KOD wzywa wszystkich na manifę, którzy nie zgadzają się z poczynianiami rządu. Bez wewnętrznych podziałów. Ja nie
@grubson234567: najłatwiej jest epitetami rzucać nie? Dezubekizacja rozwścieczyła KOD doszczętnie, a wraz z nim ludzi twojego pokroju. Zaznaczę więc ramką plus na różowo (aby nie czerwono hehe) slynnego już tow. Mazgułę.

Nie czytam żadnych niezależnych, nie oglądam wiadomości, nie chodzę do kościoła, zadaję się z gejami, wychowany wśród lewactwa, nazioli i dresiarzy powsadzałbym do więzienia, tak już piszę aby oszczędzić następnych twoich epitetów, wrzutów i określeń.

Skąd moje przekonania? Z myślenia,
źródło: comment_38VTdAyNoPLjFuUUEfqhISoLyfOdMyh3.jpg
@panjan1111: I teraz przeczytaj 2 następne linie tekstu. Skończ kłamać że to nawołanie do puczu. Jest to odezwa wzywajaca do udzuału w proteście, nie obalenia rządu siłą. Jak na człowieka co nie głosuje/nie popiera pis to aż szokujące jak wiernie cytujesz ministra Błaszczaka.

Dwa:

Dezubekizacja rozwścieczyła KOD doszczętnie

G*wno prawda, i kolejny dowód na to jak łykasz propagandę. Proponuje posłuchać/poczytać o co walczy kod.

Jeśli będzie trzeba wyjdę na ulicę by
Ty ziomek chyba rzeczywiście nie umiesz czytać. Masz następną linijkę tekstu 3 razy aż ci podkreśliłem. Wyraźnie jesteś płatnym trollem. Wrzucasz, obrażasz ludzi, kłamiesz, porażka. Mam nadzieję (bo patrząc na takich jak ty już się szczerze boję) że nastąpi w końcu koniec kodu, po, nowoczesnej, sukcesywnie ich wsadzają do pierdli, co chwilę słychać, prokuratorów, sędziów. Z policji i wojska #!$%@?ą jak karaluchy zanim ich służby wyniosą i biegną na ulicę w marszach
źródło: comment_kK3eOtk0AOnPkDFLGiLGDT5LU7f0tV00.jpg
@panjan1111: Zapewniam ciebie, że prędej do pierdla trafi Kuchciński za ostatnią akcję, Duda za ułaskawienie Kamińskiego, bez ostatecznego wyroku sądu, Ziobro za "nadprokuratora" i fałszowanie list obecności, aniżeli kod, po, nowoczesna.

Przy okazji dziękuje że przestałeś udawać. Teraz widzę że mamy fana rzadu PiS :)

Wykreślaj sobie z odezwy co zechcesz. Możesz nawet wyklejać literkami inną treść, prawdy i celu w jakim ten dokument powstał nie zakłamiesz.

Jeśli myślisz że polityczne
@grubson234567: wskazuje palcem gościowi tragedię w jakiej bierze udział, a ten jest w stanie tylko powiedzieć że kaczyński to hitler.
O jakim udwaniu mowa? Wypowiadanie swoich przekonań to "przestanie udawania?" Daje sobię rękę obciąć że jesteś jeszcze w liceum a ja głupi szczylowi próbuję wytłumaczyć jak działa polityka. Minus internetu( ͡° ʖ̯ ͡°) Dobrze że Tuskowi nie udało się go w końcu ocenzurować.