Wpis z mikrobloga

No i plakat skończony. Jak już pisałem w poprzednim poście, jest on bazowany na plakatach NASA, dość minimalistyczny.
Wieki już nie bawiłem się w wektory, fajnie coś porobić po tak długim czasie. Całość zajeła mi może pare godzin pracy na spokojnie, razem ze szkicem w photoshopie i przerwami na granie w rocketa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#rocketleague #design #grafika #grafikakomputerowa #gry
Izeer - No i plakat skończony. Jak już pisałem w poprzednim poście, jest on bazowany ...

źródło: comment_CfMqRXLKb2izrkd2agtHjEJrTwqBjdMS.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@kotnaklawiaturze w tym już nie bede nic zmieniac, oprocz malych bledow, bo poszlo w internety za.daleko. Moze w nastepnym.
Po za tym u mnie nie wyglada jak sraka, moze monitor skalibruj
  • Odpowiedz
@Izeer: Z moim monitorem wszystko w porządku. To jest taki beż bezjajaowy. Nie wiem czemu się zdecydowałeś na tak beznadziejny kolor który wogle nie kojarzy się z tą grą i nie ma tej "dynamiki". Brak temu przez to energii, witalności, kontrastu.
  • Odpowiedz
@kotnaklawiaturze: wzorowałem się na oryginalnym plakacie. Nie chciałem by miało to kontrast, taki miałem zamysł i tyle, nie spędziłem dużo czasu nad tym, taki projekt na chwile, a rozwodzisz się jakbym robił co najmniej oficjalny art dla Psyonixu xD
  • Odpowiedz