Wpis z mikrobloga

@Naxster: Na prawdę? Nie będzie za jasno? :D Nie miałem na myśli materiału, chodziło mi bardziej o tą pokrywę, bo widać po lewej krawędzie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Marshall: prędzej czy później ktoś Ci to powie, więc lepiej prędzej: ten obrazek jest całkowicie beznadziejny na poziomie koncepcyjnym i kolorystycznym. To ujęcie jest sto razy gorsze niż poprzednie, a szkło wcale nie jest do poprawy. Skupiasz się na nieistotnych pierdołach. Zostaw w spokoju modele, zostaw w spokoju materiały. Poszukaj poradników o komponowaniu sceny, ujęcia, światła, kolorów i zacznij od absolutnych podstaw. Nie poradników do blendera, tylko poradników w tym
  • Odpowiedz
@Goryptic: Rozumiem. Postaram się ogarnąć sprawę w miarę jak najlepszym stopniu. Będzie przerwa świąteczna, to się za to zabiorę. Jednakże, pracę zostawię, by mieć porównanie i zweryfikować czy postęp jest widoczny. Dziękuję za pomoc i wkrótce pochwalę się (jeśli będzie czym). (òóˇ)
  • Odpowiedz
  • 0
@Naxster jeszcze nawet za otoczenie się nie zabierałem, najpierw chcę zweryfikować to, co znajdzie się na pierwszym planie. Nie traktuje tego jako finalny pracę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz