Wpis z mikrobloga

Nie znam zadnej nieatrakcyjnej dziewczyny, ktora by mowila ze jest brzydka. Tylko ladne narzekajo.
  • 67
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@terwer358: Bez przesady.
Przede wszystkim nie to ładne, co jest ładne, ale co się komu podoba.
Może po prostu nie czują się ładne, albo widza, ile im brakuje do "ideałów", może przeszły przez związek, który je w takiej wierze umocnił.
A hobby też ma się nijak do wyglądu.
  • Odpowiedz
@terwer358: Zdziwiłbyś się.
Moje koleżanki uznawane za "niespecjalnie piękne" (spędzam sporo czasu z facetami, wiem jakie mają opinie) mają fajnych mężów i udane zycie. Bo znalazły sobie facetów, którzy kochają je takimi jakimi są.
Ładna dziewczyna zwraca uwagę, ale zazwyczaj jest "kochana" kiedy wszystko jest dobrze i dopóki jest ładna.
  • Odpowiedz
@Mirabelia: u nas jest też taka kultura, że nie wypada mówić o sobie dobrze. Jeśli chcesz się czymś pochwalić, musisz to zaowalować w narzekanie tak żeby ktoś inny cię pochwalił, bo inaczej dostajesz etykietke osoby zarozumiałej ( ͡° ʖ̯ ͡°)
jakby ładna dziewczyna powiedziała "ale dziś ładnie wyglądam!" to może i ktoś by przytaknął ale po cichu już by ją uważali za narcyza.

a ładna nie
  • Odpowiedz
@Mirabelia: Nie wiem dlaczego u mnie tak jest. Podobno jestem przystojny, a nawet bardzo, choc sam siebie tak nie widze. Tzn. jednego dnia jestem w stanie powiedziec ze wygladam dobrze ale sa takie dni ze uwazam ze nie ma we mnie nic pociagajacego. Nie kazdej dziewczynie sie podobam, ale po sygnalach niejednokrotnie widzialem ze wiele z nich jest zainteresowanych. Co bardziej odwazne same zagadywaly. Sam jestem troche niesmialy, raczej introwertyk
  • Odpowiedz
Ja mam wrażenie, że najczęściej narzekają na swoją brzydotę dziewczyny, które są brzydkie, ale którym się wydaje, że są ładne. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
@Mirabelia: Niestety (a moze stety;), ale bardzo dbam o swoja prywatnosc, a co wazniejsze nie lubie sie widziec na zdjeciach, bo tam wydaje sie gorzej wygladac niz w lustrze. Nawet jak kiedys mialem FB, to nie mialem tam swojego zdjecia. Zdjecia nie bedzie, ale pozdrowienia wysylam!
  • Odpowiedz