Wpis z mikrobloga

@Allbis: Ciężko mi wymienić wszystkich, którzy tworzą coś co nie umknęło memu oku. Seba Kot, Saker, Szmexi, rózne kanały tematyczne jako całość, a ostatnio zostali mi podesłani "Donaj" i Piechoś, i ten pierwszy robi bardzo ciekawe filmiki. Oprócz tego są też osoby, które tworzą coś jednorazowo, co jest bardzo interesujące.
  • Odpowiedz
@Allbis: Ooo ciężko wybrać. Saker naprawdę rzeczowo nawija i robi to często. Widać,że jest zdeterminowany, by nadać poważny ton temu kanałowi, którego notabene nie lubię. Jednak póki co chłonę Donaja. Może to jego sposób przedstawiania mnie tak wkręcił, zobaczymy. Trochę jednak skromnie u niego.
  • Odpowiedz
@Allbis: @staddowiecznosci: Bardzo lubię Bilczyńskiego za to, że odcina się o od różnych "ekstremalnych" i supernowych - superskutecznych metod i odżywek, jest konkretny, przytacza zawsze badania i potrafi w przystępny sposób je omówić no i super, że omawia ćwiczenia pod kątem skuteczności i zaangażowania mięśni, na co również przytacza badania.
No i wygląda zajebiście (wiem, że nie jest naturalem), a nie jak zmutowany balon.
  • Odpowiedz
@stanax: nie, nikt z profesjonalistów nie jest i nie ma w tym nic złego. To jest pierwsza rzecz, jaką trzeba sobie uświadomić, żeby uniknąć późniejszej frustracji :)
  • Odpowiedz