Wpis z mikrobloga

Mirki z #windowsphone mam lumię 640 i cholernie muli messenger. U was też tak? W ogóle system biedny cholernie, ale mi się podoba. Szkoda, że nie jest sensownie rozwijany, zdaje się, że ledwie już zipi...
  • 12
  • Odpowiedz
@bartosz-korsak: W ogole jest taki dramat, ze to jest koniec, najgorzej przy wrzuceniu zdjec z galerii, dochodze do pewnego momentu i crash. Podobnie jak dlugie ladowanie aplikacji, troche popisze po czym nie moge wprowadzic tekstu, bo sie wiesza i pomaga tylko reset telefonu. Drazni mnie to przeokrutnie. Microsoft, cholernie bogata firma IT nie moze dogadac sie z Facebookiem, odnosnie pieprzonej aplikacji, to jakas kpina.

Sama lumia 640 calkiem przyzwoity, w
  • Odpowiedz
Aaaa... o tym to nawet nie wspomniałem... M$ kompletnie sobie leci w #!$%@? z tymi sprawami. Nowy system więc logiczne, że muszą jakoś skusić develperów aplikacji na swój system... było światełko w tunelu, które debile uśmierciły i teraz zlewają na to ciepłym moczem.

Tym bardziej powiedziałem dość jak usłyszałem, że mordują markę lumia (którą wykupili za nie małe pieniądze od Nokii ofc mieli tam jeszcze inne dodatki chyba cały dział mobilny) i się dowiaduje, że już nie wydadzą żadnych Lumii tylko M$ Surface, które znając ceny tabletów dorówna Applowi. Co więcej powiedzieli, że będą zlewać troszku na WP ponieważ komputerowy system jest dla nich prio.

Dziękuję M$ teraz ja zlewam na was lepkim moczem i idę po Xiaomi jak tylko przychomikuję troszku cebuleonów.
Gdyby tylko nie mieli "monopolu" na system do PC to bym też dawno już go zmienił.
  • Odpowiedz
Gdyby tylko nie mieli "monopolu" na system do PC to bym też dawno już go zmienił.

Na Mac'i mam #!$%@?


@bartosz-korsak: najpierw narzekasz, że Surface Phone mógłby być drogi, potem że musisz zbierać cebuliony na Xiaomi, które jest chyba najtańszą marką telefonów, a potem mówisz, że byś sobie kupił Maca? bitch please ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@piachu: Czytanie ze zrozumieniem się skłania. Nie napisałem nigdzie, że Xiaomi jest drogie...
Czy przypadkiem ostatnio nie mówi się na nasze PLN cebulion? Tak przynajmniej jest w moim otoczeniu.
I gdzie Ja napisałem o tym, że kupiłbym Mac'a? Zdanie przepłacona kupa złomu chyba mówi samo za siebie.
Każdy zleksza zainteresowany tematem WP chyba słyszał o pomyśle M$ na proste konwertowanie aplikacji z androida na WP przy pomocy ich autorskiego programu,
  • Odpowiedz
@bartosz-korsak: no to właśnie czytaj ze zrozumieniem :) Wyobraź sobie, że program o którym mówisz istnieje i ma się dobrze - służy do konwertowania apek z iOS (Project Islandwood). Dalej - nie napisałeś, że jest drogie (czego ja nigdzie nie twierdzę) tylko, że musisz na niego zbierać (nie wiem co wg Ciebie mi się nie podoba w nazwie cebuliony -ja tego nie dostrzegam). A dalej napisałeś, że kupiłbyś Maca w
  • Odpowiedz