Wpis z mikrobloga

Gdzie w Krakowie można zjeść dobrej jakości mięso (np. burger, schabowy, wołowina)? Raz na jakiś czas chcę zjeść coś naprawdę jakościowego blisko centrum, mogę wydać na to ~20zł. Czasami bywam w Chimerze, ale wieczorami po 20:00 większość najpyszniejszego jedzenia jest już wyprzedanego. McDonald i BurgerKing mają pyszne zestawy, ale raczej niespecjalnie zdrowe.

Generalnie interesują mnie tylko miejsca które są otwarte minimum do 21-22.

#krakow
  • 11
@Phallusimpudicus: Moa bym zjadł, ale czy to takie jakościowe? W Antlerze mieli kiedyś lepsze mięso ale potrafili dać starą bułkę i ogólnie spieprzyć wszystko. Na Floriańskiej jest taka bałkańska knajpa, mięsa na bogato i smakuje bardzo poprawnie. Tak Yak Tandori - totalnie jakościowe i prawdziwe, mały Burger na Warszauera też mięso ma na dobrym poziomie.
mogę wydać na to ~20zł


@Phallusimpudicus: nie ten zakres cenowy za dobre mięso. dla wiekszego budzetu edred/pimiento. ale spróbujmy -
Moa odradzam, mi zdarzyło sie struć tam.
Streat Slow Food - polecam.
Andrus food truck - maczanka - polecam.
tak yak tandorii - polecam.

Na Floriańskiej jest taka bałkańska knajpa, mięsa na bogato i smakuje bardzo poprawnie

@rtone: poprawnie owszem, ale z autentycznością nie ma to za wiele wspolnego -
@DOgi tylko broń Boże nie zamawiaj na dowóz. Raz czekałam 3 godziny, a wlasciciel miał jeszcze pretensje jak mówiliśmy, że jedzenie jest zimne.