Wpis z mikrobloga

Drodzy,
Jestem właścicielem pewnej usługi internetowej z zakresu bezpieczeństwa. Usługa ta jest innowacyjna. Szukam osoby, która podjęła by się jej sprzedaży.

Szukam kogoś kto rozumie jak sprzedaje się produkt SaaS.

Usługi tej nie trzeba na siłę 'wciskać' ludziom ponieważ osoby zainteresowane chętnie zakładają konta. Problemem jest tylko dotarcie do tych osób - a targetem są wszyscy właściciele stron internetowych :-) - więc można zrobić szybko dobry hajs :)

Usługa jest nowa - ma dopiero jeden miesiąc i już ponad 300 klientów.

Co oferuję?
Podstawę + prowizję od sprzedaży - prowizja będzie automatycznie naliczana za pomocą systemu partnerskiego (więc nie ma czegoś takiego, że czegoś nie uznam itp itd).

Jeśli dzisiaj komuś zaproponujesz usługę, a on dopiero kupi za rok - to też się liczy. Ciastko w programie partnerskim to aż rok ważności!

Oferuję pełne wsparcie sprzedaży oraz wsparcie z zakresu technicznego i support 24h/7/365 dla klientów.

Oferuję kampanie reklamowe i wsparcie agencji content marketingu.

Pracę zdalną. Nie normowany czas pracy :)

Czego wymagam?
- rozumienia czym jest SaaS i jak go sprzedawać :)
- profesjonalizmu
- znajomości marketingu

Ile zarobisz? - (50% od sprzedaży nie zależnie czy sprzedasz 1 czy 1000 kont)
Tutaj ciężko powiedzieć ;-) Zależy ile sprzedasz :P Ale dla szybkiego wyliczenia:
- jeśli sprzedasz 100 abonamentów po 19.99zł/miesięcznie - to oferuję od tego 50% czyli 1000 zł dla Ciebie, za pierwszy miesiąc. Klienci zazwyczaj kupują tą usługę na 6 miesięcy - więc można założyć, że już pierwszy miesiąc sprzedaży pozwoli na generowanie 1k PLN przez 6 miesięcy. Oczywiście z miesiąca na miesiąc będziesz powiększał swoje przychody, tak jak i ja - każdemu z nas będzie zależeć na współpracy - tak jak klientom ponieważ naprawdę usługa robi dobrą robotę i dotychczasowi klienci bardzo chwalą.

Ile wyniesie podstawa?
Możemy zaproponować do 2.000 PLN miesięcznie.

Podsumowując, szukamy kogoś kto wie jak sprzedawać w Internecie SaaS, jak robić prawdziwy szeptany marketing itp. Kogoś kto wie jak dotrzeć do klientów (ponieważ to jest naszym głównym problemem - jak już dotrzesz to nie trzeba namawiać).

Z naszej strony jak napisałem wyżej, oferujemy wsparcie + super produkt, który cały czas się rozwija.

Osoby zainteresowane zapraszam do wysłania wiadomości prywatnej.

#marketing #damprace #zarabianie #praca
  • 5
@Zdalny do 2000 miesięcznie to sobie możecie... wyjdzie pewnie najniższa krajowa, sprzedaż systemu którego nikt nie chce kupić obstawiam że nikt za takie grosze robił wam raczej nie będzie a też słyszałem o was różne wersje że robicie #oszukujo jak szukacie jelenia na jakąś gównoumowę za 1300 :D to życzę wam powodzenia
@zlwp: Umiesz czytać? System działa miesiąc i ma ponad 300 klientów. Jest tani, a dobry. Ludzie chcą i chwalą. Tylko trzeba do nich dotrzeć bo jeszcze nie jest rozpoznawalny. Oferujemy aż 50% od zysków.

Idź i nie zawracaj mi głowy!
@Zdalny yhy... były tu już miliony takich dobrych działających projektów xd 50 % a jeśli ktoś nic nie sprzeda bo system jest po prostu słaby ? a tylko twórca myśli że jest dobry bo jest tani , dobra i tania to jest Amarena z biedronki jak sie bardzo chce pić, jak żyje to do tej pory nie widziałem dobrego i taniego produktu

a jeśli nadal się upierasz to podaj link do tego
@zlwp: A czy ja kogoś zmuszam? Odezwało się do mnie kilka osób na priv, którzy normalnie podchodzą do tematu. Proszą o link, oceniają dogadają temat. Oczywistym jest, że nie każdy zrozumie produkt, nie każemu spasuje. Przecież ja nie szukam nikogo to rozładunku TIRa, że każdy to ogarnie. Szukam partnera, a nie pracownika.

Szukam kogoś komu te 2k miesięcznie zrekompensuje tylko czas, chce aby mój partner zarabiał minimum 10k msc, ponieważ i