Wpis z mikrobloga

No to teraz ja się pochwalę paczką od @Sudet. Dziś w końcu odebrałem paczkę, a w niej zajebisty batarang. Nie wiedziałem nawet, że to jest możliwe, aby origami uwzględniało zrobienie czegoś takiego. Jest po prostu zajebisty. To drugie żółte też fajne, ale szczerze to nie wiem, co to ma być, ale kto by się przejmował skoro mam batarang.
Z racji tego, że jest miłośnikiem komiksów, to dostałem dodatkowo po komiksie z supermanem i Zieloną Latarnią, te zawsze na propsie i dołączają do kolekcji. A wspominalem, że mam zajebistego bataranga?
Dodatkowo książka Dana Browna "Inferno". Czytałem "Kod da Vinci" oraz "Anioły i Demony", a ta część jakoś mi uciekła, dlatego jak skończę aktualnie czytaną trylogię Sandersona, to się za to wezmę. No i w tej paczce mam #!$%@? bataranga.
Oprócz tego pierniki i oczywiście list, dałem sobie radę z przeczytaniem i nie miałem żadnych problemów. W ogóle to nie wiem czy wiecie, ale bawiąc się w origami można zrobić zajebistego bataranga
#wykopoczta
MorDrakka - No to teraz ja się pochwalę paczką od @Sudet. Dziś w końcu odebrałem pacz...

źródło: comment_EyWBOcg6v3ZkxyySfJUBPd2fhKqjsqFz.jpg

Pobierz
  • 3
@MorDrakka: To żółte to żaba, z przodu w szczelinę sypiesz kredę, zduszasz z góry żabę i dmucha kredą. Czemu to się nazywa żaba i czemu to ma służyć nie wiem, znam z podstawówki.