Wpis z mikrobloga

Drogie Mirki i piękne Mirabelki.

Zwracam się do was z wielką prośbą.
Poznałem jakiś czas temu różowego (nazwijmy ja X) , poszliśmy razem na koncert dosyć niedawno, potem zaprosiła mnie do klubu i było nawet fajnie, poznałem starych znajomych i trochę nowych (innego różowego paska, nazwijmy ja B). Wszystko byłoby fajnie gdyby nie to że lepiej mi się pisze z tym różowym paskiem poznany na imprezie niż z różowym z którym swata mnie pół światu. W dodatku moja przyjaciółka (ona będzie się nazywać M) ostatnio strasznie często do mnie pisze i nie wiem co zrobić. Teraz mam życiowy dylemat ponieważ X to jest najpiękniejsza dziewczyna jaka spotkałem i mówi że nie lubi pisać tylko się spotkać,nie wiem co ma na myśli ale spotykamy się za 2 tygodnie (mieszka daleko), poza tym jest bardzo rozchwytywana ale tylko ja wiem gdzie mieszka mimo tego że w klubie wydawało mi się że wzięła mnie tylko po to by poznać mnie z B. Cały czas tańczyła z innymi, chociaż w sumie ja też jestem winny bo najpierw się napiłem a tańczyłem jak już nikt nie miał sił ze znajomków. Natomiast B jest bardzo miła i fajna oraz fajny ma charakter, tylko zupełnie nie jest w moim typie oraz jest zbyt nachalna, zna moja rodzinę (od której próbuje się odciąć bo nie zgadzamy się w wielu sprawach które są dla mnie ważne). M to moja największa linia wsparcia w życiu i zawsze traktowałem ją tylko jako przyjaciółkę, z tym że ona zawsze potrafiła mnie uspokoić, działa na mnie jak plaster miodu. W związku z tymi wydarzeniami nie wiem co mam zrobić. I proszę was o jakąkolwiek pomoc i doradzanie mi co mam zrobić.

Ogólnie to ze mnie taka stuleja trochę.

#przegryw #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #wygryw
  • 9
  • Odpowiedz