Wpis z mikrobloga

WIELKA WYKOPOWA BITWA SERIALI - EDYCJA 2!
Faza grupowa – Grupa 9

Tag do obserwacji: #mirkoserial | Linki do głosowań i wyniki fazy grupowej: KLIK

Zasady: W ankietach głosujemy na najlepsze naszym zdaniem seriale. Wedle życzenia Mirków i Mirabelek, tym razem ocenimy seriale aktorskie powstałe w latach 2000-2016! Do fazy pucharowej z każdej grupy przechodzą cztery seriale (od trzech do czterech wybranych przez Was oraz max jeden, któremu osobiście przyznam dziką kartę). Seriale przed dobraniem w grupy zostały rozstawione ze względu na popularność, nie dojdzie więc do sytuacji, w której już w fazie grupowej spotkają się najlepsze seriale. Głosowania trwają do momentu zapisania wyników, ale nie krócej niż 24 godziny.

Proszę o głosy, plusy i obserwowanie tagu.
Miłej zabawy :)

#glupiewykopowezabawy #ankieta #pytanie
źródło: comment_czZ8wEbLEZIsTOzSkuCju6eONsMaaMHY.jpg

WYBIERZ NAJLEPSZY SERIAL

  • Sherlock (2010) 51.5% (239)
  • Arrow (2012) 7.8% (36)
  • Wyklęci (2009) Misfits 6.5% (30)
  • Agenci T.A.R.C.Z.Y. (2013) 5.0% (23)
  • Fear the Walking Dead (2015) 5.8% (27)
  • Wirus (2014) The Strain 5.6% (26)
  • Generation Kill: Czas wojny (2008) 6.5% (30)
  • Wszyscy nienawidzą Chrisa (2005) 3.7% (17)
  • American Crime Story: Sprawa O.J. Simpsona (2016) 5.6% (26)
  • Haven (2010) 2.2% (10)

Oddanych głosów: 464

  • 15
O.J. Simpson jest wybitny, najlepszy miniserial tego roku imho.
Niezwykłe napięcie, fenomenalna gra aktorska i niekonwencjonalna narracja. Od momentu wkroczenia na sale sądową stał się moim ulubionym dramatem sądowym w ogóle i chyba też Dziełem, który najbardziej zainteresował mnie problemami czarnoskórych w Ameryce, nie tylko 'och, ach, jak czarni mają źle', ale pokazuje też hipokryzję tych ruchów społecznych - serial nie opowiada się za żadną ze stron walki prokuratura - adwokaci Simpsona
@Matt_888: jaki jest cel głosowania na 1 serial skoro przechodzą 4? Przecież to nie ma sensu, jak widać w tej grupie faworytem jest Sherlock i każdy głosuje na niego, a pozostałe 3 seriale przejdą fartem tj. przez osoby które nie zagłosowały na (prawdopodobnie) ulubiony serial tylko zagłosowały strategicznie.
@Morduch92 Mierzyłam się z tym samym dylematem, ale jednak padło na Generation Kill, bo takie niedocenione, żeby serialikowi żal nie było. I tak nie wygra, niech więc ma głos i się cieszy i ja razem z nim, że dobry uczynek mu zrobiłam ( ͡° ʖ̯ ͡°)