Wpis z mikrobloga

W sumie w grze nie spotkałem jeszcze ani jednego innego gracza (a przynajmniej nie zauważyłem). Nie wiem czy wynika to z rozmiaru mapy (przeca to cała galaktyka), czy z mechaniki gry. Teraz pytam z ciekawości jak daleko mam do najbliższego mirka. Teraz siedzę w Henry Vision w Herthans. Jak daleko jesteście?
#elitedangerous
  • 15
  • Odpowiedz
@Migfirefox: w systemach początkowych jest sporo graczy, (na radarze są zaznaczeni inaczej). Ostatnio z kolegą @iso9001 stwierdziliśmy, że będziemy razem fruwać i bez problemu się znaleźliśmy, także jakieś sesje na 32 graczy to chyba pomyłka, szczególnie jak spojrzy się na takie akcje społeczności jak wyprawa w głąb galaktyki. Sporo graczy można też znaleźć w systemach gdzie oddaje się Community Goals, ale łatwo zostać zestrzelonym tam więc nie polecam.
  • Odpowiedz
ale łatwo zostać zestrzelonym tam więc nie polecam.


@RealAKP: Nad strzelaniem muszę popracować. Wczoraj wdałem się w bitwę, i zacząłem się ostrzeliwać z Imperial Clipperem. Ja byłem w Viperze MkIV odpicowanym na full. Niestety dostałem #!$%@?, ale kilka razy mu osłony wyłączyłem, a następnie trochę uszkodziłem.
@SirYabol: No to już trochę dalej.
  • Odpowiedz
@Migfirefox: No własnie taka historia mi się ostatnio przydarzyła, że mi się odechciało strzelania i robienia misji społecznościowych. Postanowiłem zrobić jakiś community goal i dowieźć jakieś tam materiały do stacji. I jak już podlatywałem to wyciągnął mnie jakiś delikwent z FSD. Ja nawet nie zdążyłem się zorientować co się dzieje i już mnie nie było, jednym strzałem mnie rozwalił. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@RealAKP: Tutaj trwało to 5 minut, albo i dłużej. Ale później kupiłem sobie FSD interdictor, i wyciągnąłem Vipera Mk III. 2 rakiety i gościa nie ma. Dzisiaj się pobawię chwilę dłużej ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Migfirefox: Pewnie coś takiego i mnie spotkało, niestety w walce jestem zielony póki co, kupiłem jakieś systemy obronne ale nie zdążyłem z nich skorzystać bo trwało to wszystko pół sekundy.

Koleś, który mnie zestrzelił polował na takich frajerów i zamiast wozić ładunek po całej galaktyce to zadokował się przed stacją docelową i ograbiał biednych mirków.
  • Odpowiedz
@Migfirefox: dużo graczy można spotkać w systemach(stacjach) gdzie akurat jest aktywna jedna z community goals. to często po kilka statków startujących jednocześnie, dlatego bywa że gracze meldują na czacie, że własnie taki i taki t9 czy inna anaconda, startuje żeby się nie zderzyć z kimś w bramie
  • Odpowiedz