Wpis z mikrobloga

Oglądam film bokser o Salecie. I sobie zobaczyłem w internatach i czytam ze ta jego córka Nicol potrzebuje znowu nerki tym razem odda jej mama. Jest ktoś wstanie mi powiedz czemu ona nie oddała nerki za pierwszym razem? Niby miał mieć taka obiecująca karierę #tvn #przemyslenia
  • 5
@Macieq_ja: Nerkę jej oddał jak już skończył z poważnym boksem. Jeśli o to chodzi. A mama odda jej teraz nerkę, bo teraz jej kolej na sławę i chodzenie po telewizjach śniadaniowych i opowiadanie o tym( ͡° ͜ʖ ͡°) Na pudelku będą jej zdjęcia ze ścianek z podpisem- "pani Saleta, która oddała nerkę swojej córce" ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeszcze się na tym zarobi
@Macieq_ja: Coś Ty. Saleta skończył z zawodowym boksem na długo przed oddaniem nerki córce. I na długo wcześniej nie było o nim słychać w mediach, dopóki nie wypłynęła sprawa z tym przeszczepem. Ale Saleta już wtedy był bokserski emeryt, może w filmie trochę ubarwili. Ale już od dawna Saleta nie walczył w żadnych poważnych walkach i nawet już nie miałby szans na jakąś poważną walkę w jakiejś organizacji znanej. Potem już