Wpis z mikrobloga

  • 4
@MojHonorToWiernosc: zaraz poszperam, poszukam. Auto ogólnie odebrane od lakiernika, który spierdzielil polerke, sam poprawiałem. @kipowrot: aby mieć wszystko co potrzebne do zrobienia pełnej korekty + zabezpieczenia około 1000zl. Odezwij się na PW, coś doradzę. @Spajkuss: oczywiście. Niestety nie mam serca wiercić dziur w zderzaku żeby blachę przyczepić.
  • Odpowiedz
  • 9
@pitu120: wg przepisów powinna być z tej strony chyba. A, No i policja nie ma o co się przyczepić bo jest luka prawna jeśli o przednie blachy chodzi :)
  • Odpowiedz
@Gryki szczerze mówiąc myślałem, że to mniej kosztuje. Dobrze wiedzieć, odezwę się jak będę to ogarniał, bo garaż mam nieogrzewany :/
Ciekawe czy na moim silbergrau będzie fajny efekt, bo w sumie to szare auto.
  • Odpowiedz
  • 4
@pitu120: generalnie jest tak ze co do tylnej blachy masz podane w milimetrach gdzie co i jak powinno być. Z przednia jest tak ze ma być tylko widoczna. Jest tez zapis ze musi być w miejscu konstrukcyjnie do tego przeznaczonym. Ja tu mam argument taki ze to Ori zderzak mki, a nie będę ryzykował i mocował do plastiku bo odleci i komuś krzywdę zrobi. :v ale docelowo i tak gdzieś ja
  • Odpowiedz