Wpis z mikrobloga

Bedzie kompatybilna. Nie ma roznicy. Jedynie bedzie trzeba zamontowac specjalna szyne, ktora bedzie trzymala ssd. Powinna byc w zestawie z dyskiem. Ewentualnie mozna nabyc w kazdym sklepie z szynami.
@HCLB jak go kupowałem to było pół roku po premierze gta IV. Wyobraź sobie, że płynnie grałem na midium. A kupowałem go jako mój Pierwszy laptop w życiu za swoje ciężko zarobione! ;)
Teraz ma win 10 i pracuje przyzwoicie ale myślę jak go w miarę tanim kosztem zoptymalizować
@eshape55: to jak juz tak sobie piszemy, to doradze, ze do laptopa mozna podlaczyc dwa dyski. Nawet jesli nie masz osobnego slotu na kolejny dysk, to zeby nie ograniczac dostepnego miejsca, mozna zamontowac dysk w miejsce cd/dvd romu. Oczywiscie nie ma wtedy mozliwosci odtwarzania plyt (poza zakupem zewnetrznego odtwarzacza), ale w wielu przypadkach jest on i tak nieuzywany. A jesli juz to sporadycznie. Polecam rowniez uzycie jakiegos narzedzia do klonowania dyskow
@zielu33 dzięki. Na pewno poczytam jeszcze przed "migracją" .
Niemniej latop służy juz głównie do multimedia/internet/dokumentów. Także nie jest bardzo ważna pojemność ale na pewno szybkość