Wpis z mikrobloga

Ich metody na omijanie zakazów BBC są przezabawne, zawsze kisnę jak Hammond zamiast powiedzieć "It's now time for the news" to wrzuca tekst o spacerze na ulicę rozmowną. No i to "Celebrity brain crash" i zdziwienie, że znowu ktoś sławny zginął.
Brakuje mi wyzwań z czasów bardzo starego TG jak np. "3 włoskie superauta z silnikiem po środku za mniej niż używane mondeo". Program sam w sobie jest super a czołówka cały czas gra mi głowie.
#thegrandtour
  • 3
Mnie się podobał pocisk po nowym Top Gear w ostatnim odcinku, tuż po teście BMW :) Mam nadzieję, że wyzwania jakoś obeszli i dostaniemy jakieś "cheap car challenge" niedługo :)
@motorade: Generalnie, stare Newsy były lepsze niż ta obecna rozmowa. Celebrity brain crash to w ogóle padaka. Reszta w miarę, ale niektóre rzeczy trzeba doszlifować. Nawet ostatnia podróż samochodami GT była nudnawa, może dlatego, że nikomu nie zepsuł się samochód, albo nie zrobili na złość? Liczę, że jeszcze dopracują niektóre elementy.
I wg. mnie o ile May stanowił w TG jakąś postać, na swój sposób charakterystyczną, tak teraz nawet za bardzo