Wpis z mikrobloga

Dziękuję wszystkim za przybycie. Zbieramy się tutaj jak co miesiąc, aby przypomnieć kim jesteśmy i dokąd zmierzamy.

Czytanie z Księgi Objawień :

I oto zesłał Pan swego prze-gościa i rzekł mu : "@kamdz: wspomożesz ludzi bo cierpią pod jarzmem złych szablonów, a mnie się dupy ruszyć nie chce, bo jak się ostatnio wtrąciłem to wywaliło rury ściekowe w tym burdelu i świat zalał potop, tfu, ja #!$%@?ę, więcej nie robię światów z prefabrykatów".


I oto przyszedł @kamdz: skromny i cichy acz temat ogarniający. I zakasał rękawy, do roboty się biorąc i oto wnet powstało w cholerę fajnych dodatków i przez jakiś czas było w porzo. Lecz potem administracja napsuła coś znowu i znowu i choć @kamdz: dwoił się i troił, ni cholery nie nadążał z dziur łataniem. Wnet i skorzystały na tym osoby trzecie - @gac3k: rzemieślnik niekiepski swoje dorzucił i @drastx: zaszalał i @kasper93: wyskoczył z różnymi takimi. I ludzie odwrócili się od @kamdz piątki sobie wysokie sprzedając i mówiąć "haha, kurde, aleśmy prze-goście". Na domiar złego i @dstranz: rzekł "@kamdz: uczyć się wiele jeszcze musisz, bo choć coś tam wiesz to gdzie ty do pierwszej ligi chłopoku ?".


I posmutniał @kamdz: i torbę pokutną na czoło swe opuścił i w cichość swą popadł mówiąc sobie "ale #!$%@?". I złe czasy się rozpoczęły, bo oto Fanf ze swymi multikontami wtargnął w królestwo i takie numery zaczął odwalać, że szkoda gadać i w ogóle wstyd. I zakrzyknał w zuchwalstwie swoim Fanf "@kamdz: to dupa nie programista, ja lepsze dodatki robię jak kawy się nażłopię, ło !" I co rzekł to zrobił, diabelską sztuczką do życia powołał skrypt co w sumie może i niezły jest, ale, że ze źródła nieprawego to nikt kto pokłada wiarę w Panu tykać go nie powinien, chyba, że kijem albo halabrdą.


Lecz lud jak lud, dla siebie szuka tylko dobrze i się na dodatek Fanfa rzucił i instalować go począł i o @kamdz: zapomniał zupełnie.


I zdałoby się, że to już koniec, lecz oto @lobek: człek prawy był-ściągł swój kask i oblicze przecudne okazawszy zakrzyknął "ludu ciemny, opamiętaj się, wspomnij kto dla ciebie robił to i tamto, a nie dla rankingów, no ja #!$%@?ę !" I lud zapatrzył się na oblicze @lobek: ale, że cudny jako marzenie był to ni cholery nie pojął prawdy jego słów co zresztą dowodzi, że jak kto ładny to mówić może najgorsze głupoty a i tak mu sondaże rosną, ot co ! I @kamdz: w deprechę uderzył i biczować się zaczął pokrzykując na mikro swoim "gupku jeden, tyś w ogóle bez sensu", lecz oto przyszedł Pan obczaić co tam słychać i ujrzał zły PR jaki Fanf robił do spółki z inną zieleniną i rzekł sobie "no żesz..." I zagniewał się i podkręcił woltaż, tak, że ludzie na wyższych obrotach działać poczęli. Bany się posypały, trollownia po dupskach dostała, a @innuendoPL: na pomysł zajebisty wpadł jak na wieki odmienić oblicze mikro i do @kamdz: przyszedł mówiąc "stary, pomysła ma, że mucha nie siada, lecz sam rady nie dam, wiesz, król nie idzie do boju", a @kamdz: mu na to "możesz na mnie liczyć" odparł i w bój poszedł multiplikując wypowiedzi, reakcję łańcuchową w zaśniedziałych i znudzonych duszach i sercach wzbudzając, ku chwale mikro i ludowi niewiernemu. I przypomniał sobie lud co ważne i wartościowe i od trollowni się odwrócił, a Fanfa na kopach wykolegował.


I cieszył się Pan, że nikt Mu dupy już nie zawraca, a @kamdz: rzekł sobie "może nie jest tak źle".


I nie było.


Oto słowo #kamdzowe:

Idźcie i więcej nie grzeszcie.

DEUS VULT !
  • 19
  • Odpowiedz
@JesterRaiin: moja rola została umniejszona, zostałem wrzucony pośród resztę a co gorsza w zupełny cień kamdza, i do tego zostałem nazwany jedynie "rzemieślnikiem niekiepskim", co to ma być w ogóle :D ... Strzelam focha, jak wykopki na admina ╚()╝
  • Odpowiedz
@gac3k: Bądź jak @kamdz: niech uwielbienie tłumu starcza ci za wszelką osłodę. Na pocieszenie powiem, że Objawienia Kamdzowe mają wiele osobnych ksiąg i opisują różne wydarzenia, tak więc jak nie tu to gdzie indziej pierwsze skrzypce grasz. ;]
  • Odpowiedz
@JesterRaiin: Ale ja nie chcę być w objawieniach kamdzowych ;) Nie chcę być Świętym Piotrem w Billi której @kamdz: robi za Jezusa :D Chce mieć własną książkę o sobie... (_) A skoro niestety na razie nie mogę mieć, to nie chce być gościem specjalnym w innych zbiorach ;)
  • Odpowiedz