Wpis z mikrobloga

#kodi #androidtv #chromecast #tvbox Mireczki chce kupic rodzicom na prezent jakis gadzet do ich TV, ktory nie jest smart. Z tego co rozumiem, to chromecast umozliwia wylacznie streaming z innych urzadzen +youtube. Jak to wyglada w przypadku dostepnych tv boxow na androidzie? Czy obsluga jest znosna dla przeciwnikow technologii? Czy jest dostep do jakis extra kanalow ktorych nie ma na naziemnych multiplexach? Czy jest latwy dostep do filmow po polsku? Mozecie cos konkretnego doradzic?
  • 3
@99881122: Mogę powiedzieć jak to jest u mnie z chromecastem. Generalnie jestem wielkim fanem i posiadam trzy sztuki (jeden wideo pierwszej generacji i dwa audio spięte w multiroom). 90% przypadków użycia to streaming z neta (u mnie głównie netflix). Zaleta - telefon służy wyłącznie do wyboru filmu, pauza, przewijanie itp. i nie pośredniczy w przekazywaniu obrazu do chromecasta. Nie odczuwam większych problemów ze stabilnością i jakością transmisji. Co do mediów w
@99881122: Głównie uruchamiam przez telefon, ale z komputera też się da (patrz screen poniżej). I tak - możesz kontynuować pracę jako, że urządzenie inicjujące transmisje nie bierze w niej udziału. Ciekawy feature pojawił się ostatnio - wszystkie telefony (odpowiednio skonfigurowane) w sieci mogą kontrolować odtwarzanie i głośność tego co aktualnie odtwarzane jest na chromecaście - nawet gdy nie one inicjowały transmisję.
zaporylie - @99881122: Głównie uruchamiam przez telefon, ale z komputera też się da (...

źródło: comment_y9h2zkq7d0ukf9qFgwLSNoglyRzwK0V4.jpg

Pobierz