Wpis z mikrobloga

Hej, hej!

Drodzy Wykopocztowicze, a szczególnie Ci, którzy nie wysłali nam jeszcze zdjęć weryfikacyjnych: została Wam niecała godzina - do roboty!

Druga sprawa: za niedługo tag #wykopoczta wróci do puli tagów publicznych (czyli będą widoczne wpisy wszystkich osób), a tagiem autorskim będzie #wykopocztaorganizacja <-- zaobserwuj ten tag jeżeli jeszcze tego nie robisz Od dzisiaj do końca roku będziemy publikować informacje organizacyjne tylko w tym tagu (i tylko nasze wpisy będą się pojawiać).

Szybkie FAQ:
1. Nie wyrobię się z wgraniem zdjęcia dzisiaj do 18. Czy możecie mi przedłużyć termin?
Nie. Pisaliśmy o tym wielokrotnie - w tej edycji nie ma możliwości przedłużania terminu, bo praca, dziecko, choroba - mieliście naprawdę dużo czasu i nie wiemy dlaczego mamy Wam iść na rękę skoro sami temat sobie olaliście i zostawiliście na ostatnią chwilę.

2. Nie dostałem jeszcze adresu
Oznacza to, że Twój odbiorca nie wgrał zdjęcia do weryfikacji. Jeżeli tego nie zrobi: patrz niżej

3. Mój odbiorca nie wgrał zdjęcia - co dalej?
Nie mamy dobrej wieści. Będziemy musieli przypisać Ci nową osobę.
Informacje o nowej parze i terminach otrzymasz prawdopodobnie jutro (sobota) w godzinach wieczornych - istnieje jednak możliwość, że fizycznie się nie wyrobimy z tematem - wtedy tzw. re-match będzie w niedziele ok. 12-13.

4. Co ma być na zdjęciu
Wymagamy trzech rzeczy:
1. Wyraźna zawartość przesyłki
2. Napisany przez Ciebie list (musi być czytelny)
3. Kartka z Twoim loginem oraz dzisiejszą datą.
Bez tych rzeczy nie możemy zaakceptować Twojego zdjęcia.

Jeżeli chodzi o osoby, które wgrały/wgrają zdjęcie weryfikacyjne przed godziną 18 dzisiaj, ale nie zostało ono poprawnie zweryfikowane (patrz pkt 4) to dostaniecie PW z dalszymy instrukcjami.


#wykopoczta #wykopocztaorganizacja
  • 122
  • Odpowiedz
3. Mój odbiorca nie wgrał zdjęcia - co dalej?

Nie mamy dobrej wieści. Będziemy musieli przypisać Ci nową osobę.


@Wykopoczta: czy ja dobrze rozumiem, że ktoś może mieć gotową do wysłania spersonalizowaną paczkę i nagle przypiszecie mu kogoś innego?

lol
  • Odpowiedz
@Niedowiarek: no taka #!$%@? troche, bo paczke skladalem juz jakis czas temu. Nie wydam kolejnej kasy na nowe fanty, a po 2 nie mam na to obecnie czasu.
Wiec ktos dostanie cos, co moze mu sie calkiem nie przydac.
  • Odpowiedz
@Niedowiarek: niestety tak może być (w zeszłym roku tak miałem :P)
Ale to jest wina drugiej osoby, nie organizatorów przecież :)
Imo zasada jest dobra bo nie powtórzą się historie jak w poprzednich edycjach
  • Odpowiedz
Organizatorzy wspaniali tylko ludzie #!$%@?. Tak to jest czasami i nieodpowiedzialnego czynnika ludzkiego nie da się wyeliminować co najwyżej go zminimalizować.
  • Odpowiedz
@Wykopoczta no niestety ale nie wyrobie się do 18.00
Czemu nie dałeś terminu do końca dnia? Przeciez o tej godzinie sporo ludzi dopiero do domów wraca.

Prezenty kupione no i #!$%@?, paczka nie zostanie wysłana. Paragon wyrzucony, 50zl w plecy.
Przepraszam że mam pracę i od 2 tygodni nie mam nawet chwili wolnego na napisanie listu.

Zapisalem się for fun ale widzę że strata czasu i pieniędzy.
  • Odpowiedz
@Niedowiarek: @magnes125: Dokładnie tak. Ja mam już fajne prezenty pokupowane pod jedną, konkretną osobą i jej opis. Nie potrzebuję takich rzeczy, a w tym roku nie stać mnie na to, żeby wydać kolejne 50zł, bo ktoś się nie wywiązał z zobowiązania :(. Hej @Wykopoczta na listę hańby ich wrzućcie i zagadajcie z administracją, żeby im przypisać jakąś negatywną odznakę!
  • Odpowiedz