Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania



Cześć wszystkim jestem Maciek i nie biorę narkotyków od ponad roku. Ćpałem z żoną przez 4 lata i głównie dopalacze. Przestaliśmy i żyje nam się świetnie, chodzilismy na terapię przez rok i to nam pomoglo, ale...

Podczas nocnych maratonów z MMC i Cześkiem (nazwy dopalaczy) działo się tak wiele że nawet największym stuleją takie fetysze się nie śniły. Żona podczas tego okresu w naszym życiu była laską 9/10 no mój ideał.
Musicie wiedzieć że dopalacz MMC to biały proszek, działa podobnie jak anfetamina z tym że oprócz tego że masz kopa do działania i nie da się zasnąć, wyłącza on również wszystkie chamulce zwiazane z seksem fetyszami i cielesnością i to szystko portfiło trwać nawet o 8-10 godzin bez przerwy. Po tym dopalaczu spełnialiśmy wszystkie fantazje jakie przychodziły nam do głowy :


I gdy przestaliśmy brać nagle wszystko się urwało, doszło do tego że zaczeliśmy co raz rzadziej uprawiać seks, ba żona przytyła o z 9/10, jest teraz 4.5/10 (moze) zaczeła się mnie wstydzić nie zdejmie nawet bluzki przy mnie. Mnie to dobija, ciśnie nie miłosiernie, seks zawsze był dla mnie ważną cześcią zwiazku.

Od jakiegoś czasu robi się co raz gorzej nie uprawialiśmy seksu od 2 mc. Zaczynam świrować, ciągle przypominają mi się tamte noce chce do tego wrócić, nie wiem co się ze mną dzieje ale ostatnio nawet zacząłem myśleć żeby znowu wziąć dopalacze, myśle o zdradzie, instynktownie bo rozum mnie powstrzymuje ale boję się ze pękne, ze kiedyś nie wytrzymam.

Powiedziałem o tym żonie, ona szybko utrwala temat ze tamto już nie wróci bo to nie było na trzeźwo.

Mirki jak żyć?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 6
anonimowazupa: Może dopalacze dawały jej pewności siebie?
Może to, że przytyła na nią tak podziałało? Poczytajcie o diecie i zacznijcie chodzić na siłowne RAZEM. Sama tego nie zrobi, potrzebujecie się potywować wzajemnie tak jak razem wyszliście z nałogu.
Te Twoje największe fantazje robie z chłopakiem bez używek


Myślę, że problem siedzi w jej głowie, skoro po używkach była wstanie to teraz też mogłaby.

Zaakceptował: sokytsinolop
oneoneone: >Seks analny. Seks oralny. Masturbacja. Scat. Oddawanie moczu na siebie. Wkładanie palcy do odbytu i lizanie ich. Stymulacja prostaty po przez odbyt. Lizanie odbytu. Godzinami pieszczenie genitali o genitalia. Iwiele innych fetyszy.

Przynajmniej 3/4 rzeczy które to wymieniłeś to normalna rzecz w związku o.O oprócz wypróżniania się na siebie to chyba każda para robi to wszystko

Zaakceptował: sokytsinolop