Wpis z mikrobloga

Pytanie czy ktoś z was podpisywał umowę z #vectra z "opiekunem budynku" mam ulotkę z ofertą która jest tańsza od tej z oficjalnej strony. To jest jakiś przedstawiciel czy może taki cableguy.
Kończy mi się umowa na Internet i szukam czegoś w dobrej cenie. Pan oferuje 100Mb/s za 40pln. Mam obecnie połowę tego za 50pln też Vectra w Gdańsku
  • 5
  • Odpowiedz
@merho Niestety miałem z kimś takim do czynienia i wyglądało to na przedstawiciela szukajacego pewnie dodatkowych pieniążków za pozyskiwanie klientów, na pewno nie są "opiekunami". W moim przypadku na dodatek pani była zakręcona jak słoik na zimę i przez to podłączenie ich usług zajęło chyba 2 tygodnie, w tym 3 razy był umawiany technik. Co ciekawe, na ulotce podawała inne nazwisko a na umowie było inne. A o jakości ich usług się
  • Odpowiedz
@merho: to jest legitna oferta - 2 lata temu brałem 100 mb/s za 45 zl właśnie z takiej ulotki. Później w salonie dorzuciłem do tego tv za dodatkowe 5zl.

Ceny tańsze zależy to pewnie od osiedla - kabli, konkurencji itd - dlatego nie ma takich cen na stronie. Ale podejrzewam ze jak pójdziesz do salonu i powiesz lokalizacje to też dostaniesz taka ofertę.
  • Odpowiedz
@kapelusz W przypadku Multimedii inną ofertę dostaniesz w salonie, inną przez telefon, a inną u tego rzekomego opiekuna (oczywiście w tej opcji najtaniej) - podejrzewam że wszędzie stosują podobne praktyki
  • Odpowiedz
@merho: mam to, umowa chyba przez 5 roznych osob przechodzila. Wszyszcy zakreceni...

Uwaga na
1. dzikie jazdy ze zgoda na marketing- dostaje mase smieci od kazdego kto mnie obslugiwal plis firm zewnetrzych na spersonalizowany email mimo ze nie wyrazalem zgody.
2. konfiguracja wifi - nie ma admina do routera.
  • Odpowiedz