Wpis z mikrobloga

Czy ktoś wie jak rozwiązać ten problem? Samsung UE40K5572 LED
DHCP według ipconfig/all jest włączone. Przy pierwszym połączeniu z routerem wszystko pięknie działało (wczoraj). W nocy odłączyłam na chwilę router (nie wiem czy to ma związek jakiś ale:), rano, gdy włączyłam TV, próbowałam uruchomić aplikacje YT i połączenia już nie było, pojawia się tylko to, co na zdjęciu.
#samsung #smarttv #pytanie
LazySailor - Czy ktoś wie jak rozwiązać ten problem? Samsung UE40K5572 LED
DHCP wedł...

źródło: comment_UIDePYBMRNZncH2eOfFqZVjSSh09yvRk.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@TrueSlav robiłam to dziesiątki razy, wybieram moją sieć, wpisuję hasło i potem pojawia się właśnie to. Wszystkie urządzenia łączą się bez problemu... z resztą telewizor wczoraj też łączył się normalnie.
  • Odpowiedz
@Trapezoedr: Gdy próbuję się połączyć jeszcze raz to - tak jak mówiłam - każe mi podać hasło, wpisuję, chwile myśli po czym wywala znowu to co na zdjęciu.
@johnny-oio: próbowałam ustawić według danych z ipconfig, DNS 8.8.8.8 i też nic, cały czas to samo się pokazuje :/
  • Odpowiedz
@johnny-oio: @Trapezoedr: mam opcję połączenia za pomocą WPS, ale gdy to wybieram i wciskam na routerze przycisk WPS to na routerze tylko dioda miga na czerwono i ostatecznie po 2min nic się z niczym nie łączy. Mogę za pomocą wpisania PIN, ale nie wiem czemu nie mam możliwości wejścia przez przeglądarkę w ustawienia routera (?), po prostu nie łączy się po wpisaniu adresu.
  • Odpowiedz
@LazySailor: Hmm to dziwne, mój Panas jak ma problem z połączeniem to usuwam zapisaną sieć i wybieram z listy moją sieć, hasło itd i działa bo wszystko sobie od nowa pobiera. Może router jest problemem? Spróbuj go też zrestartować.
  • Odpowiedz