Wpis z mikrobloga

AHA
Livonian order ktory ma jakies 10k zolnierzy wlasnie wypowiedzial mi wojne gdy mam 60k wojska
Nie sa w koalicji
ich jedynym sojusznikiem jest brunswick ktory ma 5k zolnierzy
#eu4
  • 6
  • Odpowiedz
@Haraj:
O a teraz moja koalicja wypowiedziala mi wojne
ciekawe czy wiedza ze mam przychod na poziomie 40 i jakies 4k zlota w zapasie xD!
  • Odpowiedz
@Haraj: Mając tylko 60k wojska nie byłbym taki pewny co do wygranej z koalicją. Tak duży przychód z czego? Skoro sąsiadujesz z LO, to zgaduję, że nie z kolonii. Wstaw screena jak możesz :P
  • Odpowiedz
@Haraj: Panie :D jak wydajesz tylko 6 dukatów na forty, to ja się nie dziwię, że masz taki przychód a nie inny. Jak Ci wjadą na chatę, to nie zdążysz najemników zwerbować :P Daj znać jak poszła wojna. A i space marines to są jak zrobisz idee jakościowe plus odblokujesz narodowe idee :P
  • Odpowiedz
@Molibdenowy
Aktualnie pokonalem litwe i staram sie nie stracic berlina
Gdyby nie to ze robia sobie stacki po 80k to wojna juz bylaby wygrana a tak pewnie ja przegram i bede musial cos wyzwolic ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Haraj: Ja w podobnych wojnach gram na wykończenie - w sensie zapożyczam się nawet 8 pożyczkami i cisnę najemnikami. Czasami taka strategia się opłaca. Potem trzeba to jakoś spłacić, ale jak wygrasz wojnę, to hajs się znajdzie
  • Odpowiedz