Wpis z mikrobloga

  • 1
Powiedzcie mirki że jest jakiś fix na prędkość internetu Google play/Chrome na rn3pro... Leci strasznie wolno a na internecie nie mogłem znaleźć, mam miui polska 7.5 #xiaomi
  • 13
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Arqadio kupiłem na Allegro już z zainstalowanym miui polska 7.5 przez OTA nie wyszukuje aktualizacji na miui 8. Przez ZIP nie instaluje.
@zjaec bluetooth? Mam wyłączone
  • Odpowiedz
@HaPPe: masz tam jakieś konto xiaomi przypisane do telefonu? Bo właśnie do tego konta jest przypisana zgoda na odblokowane bootloadera. Żebyś nie wgrał twrp i nowego romu a tu tel prosi cię o zalogowanie się na konto xiaomi a ty nie wiesz jakie hasło itd.
  • Odpowiedz
@Arqadio:poprostu miałem kupiony telefon z miui polska, po włączeniu telefonu założylem konto xiaomi, jestem zalogowany na nim. fastboot pokazuje odblokowany bootloader
  • Odpowiedz
@HaPPe: a konto ma zgodę na odblokowanie bootloadera? Nie wiem czy to jest konieczne jak bootloader już odblokowany ale na wszelki wypadek złóż "wniosek" o odblokowanie bo mogą wyjść jakieś cyrki. Xiaomi nie sprzedaje telefonów z odblokowanym bootloaderem więc janusz allegro coś kombinował w tym temacie
  • Odpowiedz
@Arqadio: BOŻE. po zainstalowaniu miui z zip z poziomu telefonu nie włącza się. jest logo, znika po sekundzie, jeszcze raz się pojawia i znika. i tyle. BŁAGAM POMÓŻ
  • Odpowiedz