Wpis z mikrobloga

Dostałem dzisiaj od znajomego tablet Samsung Galaxy Tab 2, który według niego działa o wiele wolniej niż zaraz po zakupie - w Androidzie normalna sprawa przy gorszych sprzętach.

Rozumiem, że najlepiej by było wgrać jakiegoś innego ROM'a i z tym pokombinować ale niestety nigdy tego tak dogłębnie nie robiłem - jedynie na moim Meizu M2 Mini wgrywałem inne wersje softa.

Czy jest tu ktoś to mógłby mi pomóc i trochę poprowadzić za rączkę z tym tabletem?

Znalazłem na forach np. taki dobrze napisany poradnik:

http://forum.android.com.pl/topic/68969-tutorial-cwm-root-wgrywanie-rom%C3%B3w-wipe-dla-galaxy-tab2-5100/?page=1

Ale obawiam się, że jest on dość przestarzały bo zrobiony w 2012 roku - nie wiem czy to oprogramowanie co tam wgram na dzisiejsze czasy coś pomoże i nie ma czegoś lepszego.

Mógłby ktoś spojrzeć na to i sprawdzić czy te sposoby z tego poradnika są dalej aktualne?

Jakby ktoś mógł mi poświęcić trochę czasu np. na Teamspeaku, Skype lub coś w ten deseń to byłbym bardzo wdzięczny - nie ukrywam, że zawsze ciekawiły mnie tematy flashowania Androidów ale nie miałem nigdy przekonania do dość starych poradników. W dodatku nie chciałbym uwalić tabletu od znajomego robiąc wszystko metodą prób i błędów.

Z góry dzięki za wszelkie porady.

#android #tablet #tablety #samsung
  • 1
  • Odpowiedz