Wpis z mikrobloga

Drogie #rozowepaski przymierzam się do zakupu kremu pod oczy i jakiegoś dobrego serum nawilżającego/ lekko przeciwzmarszczkowego (23 lvl here). Jeśli chodzi o krem to głównie zależy mi na redukcji sińców pod oczami. Zastanawiałam się nad tymi z flosleka(?) ale w sumie to opinie są takie że nic nie robią ( ͡° ʖ̯ ͡°) podczas używania serum zależy mi na dobrym nawilżeniu i odzywieniu skóry. Myślałam jeszcze o olejowaniu skóry twarzy, ale trochę się boję, mam cerę raczej tłustą, potrądzikową, czasem mi coś wyskoczy i boję się że zapcham sobie olejami pory.
Miacie coś do polecenia?
#rozowepaski #kosmetyki
  • 10
@Zgagulec jeśli masz sińce genetycznie (a pewnie takie masz w tym wieku) to raczej nic się nie da zrobić, bo sama to przerabiałam. (,) A jak masz skórę z tendencją do zmarszczek to lepiej kupić jakiś krem pod oczy przeciwzmarszczkowy/nawilżający, bo ta strefa jest najwrażliwsza.
Jeśli chodzi o serum ja mam z Bielendy i jest naprawdę dobry. :) Używam rozjaśniającego, ale jest wiele innych, zobacz w Rossmannie.
@ronette: Zastanawiałam się nad tym z Bielendy, ale widzę że jest oparte na kwasach? A ja stosuję kremy z kwasami i nie chcę jeszcze bardziej wysuszać skóry :c Myślałam też nad tym z tołpy, ale też ma takie średnie recenzje.
Zastanawiałam się nad tymi droższymi, np z estee lauder, ale nie wiem czy jest sens wydawać over 300 pln na coś takiego jak mam 23 lata, ale z drugiej strony trzeba
@Zgagulec: floslek zbyt wiele to nie zrobi :D Pod oczy polecam oeparol hydrosense, kosztuje około 14 zł, dobrze nawilża (porównywalnie do tych z wyższych półek typu kielhs) i coś rozjaśni. Też 23 lvl i mam spore sińce, żaden krem na nie pomógł, a jeszcze nie jestem szalona żeby wydawać 300 ziko na krem bobby brown :D
@marni: O też słyszałam, że oeparol jest całkiem spoko. Można go dostać w rossmannie normalnie? Bo jakoś nie wpadł mi w oczy nigdy :/ Chciałam się wyrzucić na khielsa kiedyś, zaszłam do ich sklepu, ale zapach mnie odrzucił i konsystencja też dziwna, zdecydowanie nie dla mnie.
@Zgagulec: Widziałam, że w rossie teraz pojawił się oeparol jako marka, ale nie wiem czy konkretnie ten krem. Na pewno dostaniesz go w aptekach, ja zawsze kupuję w DOZ. Heheh, ja wydałam 113 złotych na kielhsa i co? I nic, nawilżenie takie jak w oeparol, który jest 10 razy tańszy xD
@Zgagulec: ja mam 26 lat, też nie mam ochoty wydawać mega dużo na kremy pod oczy, zazwyczaj używam ziaji, tych z rossmanna rival de loop (niestety coś chyba wycofali mój ulubiony z dynią), AA czasem, bioliq. Generalnie nie przepłacam