Wpis z mikrobloga

Jeszcze dochodzę do siebie (zimno), ale udało się! Zdane!!! (kat. A).
Już dawno się tak z czegoś nie cieszyłem :) Teraz dozbierać kaskę na strój i moto i w nadchodzącym sezonie będę jeździł z Wami!

#motocykle
  • 19
  • Odpowiedz
@ciapekm ja rowniez zdalem A w tamtym tygodniu. 75% budzetu uzbierane wiec teraz chyba zakupie kask i kurtke a blizej wiosny bede szukal wozidła. Co planujesz?
  • Odpowiedz
@mor3nko: Kask już mam. uzbierane 100% na kurtkę, spodnie i rękawice. Planuje coś w okolicach 600-650 ale prawie wszystko mi się podoba i nie mogę się zdecydować :) Szukam czegoś do 6k, możecie coś konkretnego polecić? Na pewno będę strzelał w okolice sportowo-turystycznych motocykli.
  • Odpowiedz
@ciapekm
@arco19 ja dokladnie tez mysle o fazerce 600 przed liftem, ciezko dorwac jednak cos ladnego i w miare zadbanego w moim budzecie rowniec do 6k. Druga opcja jest Bandit 600 lub 650 naked.
  • Odpowiedz
@arco19: No fazerek jest przeuroczy. Duża rozbieżność cenowa pomiędzy sztukami. Czy się konkretnie kierować przy zakupie? Macie jakieś sprawdzone tutki typu "koniecznie sprawdź przed zakupem" do tego modelu?
  • Odpowiedz
@ciapekm polecam stronke moto-opinie mozna poczytac opinie uzytkownikow. Sv mi sie jakos nie podoba. Jesli bede sie decydowal na ogladanie moto to albo znajde kogos z pojeciem kogo ze soba zabiore albo po prostu wezme moto na jakis serwis przed zakupem. Moto marzsn to gsr600 ale budzet potrzebny to over 10k :(
  • Odpowiedz
@ciapekm: SV 650! Też niedawno zdałem i kupiłem Suzuki SV. Banan z mordy nie schodzi. Już przy niskich obrotach fajnie ciągnie. Słyszałem, że Fazera trzeba wysoko kręcić żeby poczuć, że jedzie. W Twoim budżecie spokojnie SV na gaźniku wyhaczysz.
  • Odpowiedz
(zimno), ale udało się! Zdane!!! (kat. A).


@ciapekm: Co wy #!$%@? macie z tymi nawiasami, to już w szkołach nie uczą poprawnie składać zdań? Któryś raz czytam takie wysrywy i aż mi żyłka pękła.
  • Odpowiedz
@pierzak: A Ty co taki nerwowy? Ludziom wiele rzeczy przeszkadza - nie sądziłem jednak, że mogą być to dwa nawiasy użyte w jednej wypowiedzi. Nie sądzisz, że brakuje Ci odrobiny luzu? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz