Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pytanie do #rozowepaski - relacja typu Friends With Benefits

Od jakiegos roku jestem singlem (mam 28lat od roku sam) i dość czesto spotykam sie z dwiema kobietami, nasz układ jest bardzo przejrzysty jasno sobie postawiliśmy granice i oczekiwania jest ok (spełniamy swoje potrzeby fizyczne) jednak zastanawiam sie czy w dalszej perspektywie nie będzie to miało jakis negatywnych następstw w stosunku do kobiety z która chciałbym zbudować stabilna i trwała relacje w oparciu o miłość i zaufanie.

#rozowepaski czy przeszkadzało by wam gdyby wasz #niebieskipasek miał w przeszłosci tego typu doswiadczenia (oczywiscie wejscie w zwiazek automatycznie zamyka wszystkie relacje z innymi kobietami)?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Pytanie do #rozowepaski - relacja t...

źródło: comment_ERdLsf1RcGZ2o3G7H1Cxk6FwGZEfJCwn.jpg

Pobierz
  • 14
x: W sumie, skoro jesteś już w takiej relacji, to nie ma większego znaczenia. Ja natomiast, czułabym się dziwnie wchodząc w związek z taką osobą. Skoro sypiasz z dwoma kobietami, to wychodzi na to, że bardzo lubisz seks. A, że w związku różnie bywa (rozłąka wynikająca z wyjazdów, choroba, ciąża) i nie zawsze jest ten seks możliwy, to gdzieś z tyłu głowy miałabym podejrzenia o zdradę. Szczególnie, że napisałeś o dwóch
BogataStara: Jeśli masz zamiar wejść w poważny związek to natychmiast taką relację zakończ. Sytuacja wydaje się win-win, ale lat masz już całkiem sporo, a przy takich spotkaniach nie będziesz miał żadnego ciśnienia na szukanie związku. Prędzej czy później te koleżanki z tego zrezygnują, a Ty obudzisz się bez benefitów i bez kobiety. A być może właśnie przez brak ciśnienia odrzucisz niejedną fajną kobietę poznaną międzyczasie.

Zaakceptował: Asterling

OP: @stokotow: Lubie sex, wiec nie wyobrazam sobie byc z kobieta z ktora bede sie kochał tylko raz w tygodniu, nie nigdy nikogo nie zdradze predzej zakoncze zwiazek niz mialbym doprowadzic do skrzywdzenia kogos (sam kiedys przezylem zdrade i wiem jak to boli)

@worldmaster: Mam juz troche doswiadczen na koncie, zreszta nie zgadzam sie z tym ze kobiety pociaga tylko to co napisałes. Sam nie posiadam auta ani domu,
x: "Lubie to prawda, ale nigdy przenigdy bym nie zdradził kobiety która kocham. Poza tym ktos z kim sie zwiąże musi rowniez byc do mnie dopasowany w łożku tak by wzajemnie spełniać swoje oczekiwania"

Tylko, że mi chodzi o to, że różne rzeczy się w życiu zdarzają. Nawet, jak będziecie dobrani do siebie pod względem temperamentu, to zdarzają się sytuacje w życiu i to wcale nierzadkie, że tego seksu może nie