Wpis z mikrobloga

@Jurigag: A ile masz w grze? Na podsumowaniu jest. Wcale tak szybko nie skonczylem, zadnych dialogow nie przeklikiwalem, wszystkie mozliwe questy skonczylem co moglem i dolaczylem do Vendrien Guard.
@rancosster: Wybacz, ale wręcz niemożliwym jest zrobienie całej zawartości gry, czytanie wszystkich dialogów i przejście jej w 15 godzin. Ja gram drugi raz, przeklikuję część tekstów, wiem co, jak, gdzie iść, etc. walki mam szybkie i już mam nabite 16 godzin, a zostało mi jeszcze do zrobienia kamienne morze, cmentarzysko mieczy, książnica no i "podsumowanie wojny". Więc albo pomijasz część contentu, a o tym nie wiesz, albo nie wgłębiasz sie za
@Dorogon: Wlasnie, ze nie pomijam nic i wielokrotnie wracalem do roznych miejsc, zeby sprawdzic czy sie nic nie zmienilo. Gre wczesniej przeszedlem do polowy innym buildem, takze tez wiedzialem co gdzie i jak. Przeszedlem po stronie rebeliantow z Vendrien Guard, co faktycznie ucina troche contentu, bo np. nie mialem kamiennego morza do zrobienia, bo wybralem innych sojusznikow i inne edykty, tylko 2 do wyboru, nie da sie zrobic wszystkich z tego