Wpis z mikrobloga

Ostatnio przypomniało mi się o #pokemongo więc trochę pobiegałem ale zaczął mi doskwierać brak pokeballi. I tu moje pytanko do was pokeMirki, czy wprowadzili jakąś aktualkę, zmianę, nerfa czy whatever? W wakacje jak wpadłem do Warszawy, miałem 0 pokeballi bo moja różowypasek wypsztykała wszystkie po drodze, to wystarczył jeden kurs autobusem do centrum i w 20min miałem sic! 200 pokeballi zbierając tylko po trasie. Teraz z pokestopa wypadają 2-3 góra 4 kulki ;/
  • 6
Według mnie leci tyle samo Pokeboli, tylko jest więcej Pokémonów do zbierania :) Poza tym nie można kręcić stopami w trakcie jazdy samochodem, więc nie można szybko uzupełnić zapasów.


@kepasaparadox: This.
Ludziom się wydaje przez to, że leci mniej pokeballi, albo, że zawsze lecą tylko 3 itemy, gdy wcześniej rzekomo częściej leciało po 4,5, ale na silphroadzie koleś przeprowadził krótkie badania i według nich więcej itemów dostajemy tak samo często jak
@Dryblas: @kkkempa: może właśnie tak się wydaje przez utrudnione kręcenie w czasie jazdy, w wakacje postać po prostu biegła i przełączałem się z jednego stopa w drugi i to był hurt, a teraz ciężko złapać coś w jeździe ;/