Wpis z mikrobloga

Dzięki moderacja że jesteście tacy wyrozumiali i rozumiecie, że mając sprawę dalej powinienem pisać na koncir gdzie każdy zna moją tożsamość.
A podsumowanie i tak dodam.
#pizzagate
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Go_Ask_Alice: no dobra - ale dlaczego chcesz założyć inne konto? Przecież Ty chciałeś tylko zbierać z chanów, reddita i innych informację nt pizzagate. Przecież to nie jest zabronione
  • Odpowiedz
@Erhard: Jak tam, tajna siatka już rozpracowana, Podesta trzyma porwane dzieci w swojej piwnicy? Co wy w ogóle macie w głowie, to jest odwieczna beka xD Wami tak łatwo manipulować, dobiera się skrawki informacji, nawet nie muszą brzmieć podobnie i gotowe, a wasz confirmation bias o tym jak Ci politycy których nie lubicie są uosobieniem zła idealnie zaspokojony.

  • Odpowiedz
@CrtZ: sory, ja na to całe #pizzagate patrzę z przymrużeniem oka jako na ciekawą teorię spiskową jak na razie, ot z dreszczykiem się to czyta. Ale Twoja histeryczna reakcja mnie rozbawiła, stężenie XD do spiwniczenia bardzo wysokie :)
  • Odpowiedz
@Go_Ask_Alice:

1. Przede wszystkim multikonto nie jest ci potrzebne do opisania tej afery. Z tego co wiem, jedynie zbierasz i tłumaczysz materiały, a sama sprawa nie dotyczy naszego podwórka.
2. Jeśli uważasz, że możesz mieć problemy z powodu znaleziska, to go nie rób. Multikonto ukryje twoją "tożsamość" przed użytkownikami, ale nie ukryje jej przed organami ścigania.
3. Nie mamy podstaw do zgody na multikonto, tym bardziej, że na swoich wcześniejszych kontach tworzyłeś bardzo różne i często niepasujące do siebie tożsamości. Skąd mamy wiedzieć, że i tym razem nie próbujesz trollować
  • Odpowiedz
Ja gościa propsuje. Spedza czas nad przetlumaczeniem tego w sensowny sposób żeby jakos przybliżyć mirkom owa sprawe. Chcial robić to z anonimowego konta bo tutaj od razu ktos #!$%@? z rurkami i drugami. A generalnie juz widac zmianę podejścia do tematu.
@Go_Ask_Alice : kontynuuj temat.
  • Odpowiedz
@a__s: chyba chodzi o to, że z multikonta mimo wszystko cały opis afery mógł brzmieć wiarygodniej. Ludzie mogą sceptycznie podchodzić do typa, który #!$%@?ł taka inbę, a teraz robi znalezisko o aferze takiego kalibru. Mogliście odpuścić imo
  • Odpowiedz